Demchenko Alina

Гель який наробив багато шуму у Мейкап спільноті: Mermade Wait! Clean Up Step Up

Гель який наробив багато шуму у Мейкап спільноті: Mermade Wait! Clean Up Step Up
Гель який наробив багато шуму у Мейкап спільноті: Mermade Wait! Clean Up Step Up
Гель який наробив багато шуму у Мейкап спільноті: Mermade Wait! Clean Up Step Up

Перша туба цього засобу потрапила до мене випадково, у якості подарунку. На той момент, засоби для обличчя від цього обличчя тільки почали з'являтися на сайті і на поличках магазину. Це були ті продукти, які спочаку викликали недовіру : на той момент, багато продуктів бренду піддавались критиці, але саме лінійка догляду за обличчям змінила ставлення до бренду. І БАЛАНСУЮЧИЙ ГЕЛЬ В ЦЬОМУ ДОПОМІГ.

Спочатку я не дуже зрозуміла цей продукт. Що в моїй уяві гель для вмивання? Це рідкий засіб для вмивання, який при вспіненні дає багато піни, якою ретельно та делікатно можна очистити шкіру обличчя. Це для всіх давно знайомий і зручний формат. Тож у мене навіть не виникло сумнівів, що гель може працювати якось інакше.

Отдже нанесла я трошки на вологі руки і постаралась вспінити - нуль. Я трошки напряглась. Мною було прийнято рішення нанести засіб безпосередньо на обличчя, але і тоді нуль ефекту, та й після змиття, наче і не вмивалась. Але після другого вмивання я відчула у буквально сенсі відчуття "занадто" сильно. Таке відчуття після очищення в мене бувають після ензимних масок/скрабів/ пілінгів. Саме після того відчуття, я зрозуміла - гель все ж таки очищає шкіру.

Виявилось що він просто не піниться і має схожу дію з міцелярними гелями, якими я дуже люблю змивати легкий макіяж з шкіри обличчя.

Гель від Mermade має свіжий аромат, трошки нагадуючий камиш чи огірок , щось таке зелене, водянисте і свіже. Текстура рідка,гарно розподіляється по обличчю. Для гарного очищення достатньо тоненької смужки з половини довжини пальця, десь так. На попередньо змочине обличчя водою, я наношу засіб і ретеально розподіляю його по обличчю круговими рухами, наче маску, ніжно та акуратно. Гель гарно прибирає залишки гідрофільнох олії або макіяжу, а також ретельно очищає шкіру, інколи навіть до скрипу, хоча я б назвала цей засіб делікатним.

Він не пересушує шкіру( якщо тільки не вмиватись два рази , тоді так - пустеля Сахара), матує і робить почервоніння не такими помітними. При використанні під час висипання - негативної реакції не виявленно. Та й взагалі - не алергії, ні погіршення шкіри - немає. Є в цьому гелі якась дія, все ж таки нагадуюча мені пілінг, наче відшелушує стару шкіру.

Я, як і багато інших, була вражена гарною якостю засоба і суер низькою ціною. Перший флакон - вже майже закінчився, але завдяки M A X I M O V A🌷 - в мене є другий флакон)))

Гель який наробив багато шуму у Мейкап спільноті: Mermade Wait! Clean Up Step Up
Гель який наробив багато шуму у Мейкап спільноті: Mermade Wait! Clean Up Step Up
Гель який наробив багато шуму у Мейкап спільноті: Mermade Wait! Clean Up Step Up
Гель який наробив багато шуму у Мейкап спільноті: Mermade Wait! Clean Up Step Up