Strange Love

Maybelline Perfector Glow 4-In-1: Специфічний продукт з вагомими мінусами

Maybelline Perfector Glow 4-In-1: Специфічний продукт з вагомими мінусами
Maybelline Perfector Glow 4-In-1: Специфічний продукт з вагомими мінусами

Користуюся тональною основою Maybelline New York Instant Perfector Glow 4-In-1 близько тижня. За цей час я змогла сформувати свою думку про цей продукт, якою хочу поділитися.


Мій відтінок найсвітліший в палітрі - 00 FAIR LIGHT. Проте навіть він доволі темний, має жовто-рудий підтон. Але велика кількість шиммеру рятує ситуацію та візуально висвітлює відтінок.


Тональна основа дарує шкірі красиве сяйво, яке робить обличчя більш свіжим і відпочившим. За рахунок цього маскуються дрібні почервоніння, судинні сіточки та пігментація. Шкіра починає виглядати здоровою. При цьому покриття у даного тонального напівпрозоре, майже непомітне. Для маскування сильних недоліків не підійде.


Засіб легко наноситься та розподіляється по шкірі. Текстура досить олійна і може не підійти для власниць жирної та проблемної шкіри. Instant Perfector Glow 4-In-1 залишається "рухливою" і не закріплюється на шкірі, тому відбивається жирною прямою на екрані смартфону.

Maybelline Perfector Glow 4-In-1: Специфічний продукт з вагомими мінусами
Maybelline Perfector Glow 4-In-1: Специфічний продукт з вагомими мінусами

Instant Perfector Glow 4-In-1 дуже підкреслює сухість навколо носа та брів, якщо нанести його без попередньої підготовки (у мене це саліцилова вмивашка + лосьйон для зволоження). Якщо ж вмити обличчя звичайним лагідним гелем та не наносити зволожувач в якості першого шару, картина лякаюча. Тому на майбутнє я вирішила взагалі не наносити цей засіб в Т-зоні: скупчення шиммеру виглядає так, наче шкіра брудна.


Ще один вагомий мінус - Instant Perfector Glow 4-In-1 пече мене при нанесенні в зоні очей та під ними. Я не говорю про нанесення напряму на повіку, пече навіть зона вилиць. Можливо, це через третиноїн. Проте тоді виробнику варто вказати, що Instant Perfector Glow 4-In-1 не сумісний з топічними ретиноїдами.


Останні кілька днів я наношу Instant Perfector Glow 4-In-1 лише на лоб, підборіддя та щоки, бо мені справді подобається те, як він виглядає на цих ділянках. Шкіра наче трішки засмагла і дуже здорова. А от очі, брови, ніс оминаю.


Тональна основа Maybelline New York Instant Perfector Glow 4-In-1 має як плюси, так і мінуси. Її головна перевага - це розкішне сяйво та ефект здорової шкіри. Певний візуальний анти-ейдж ефект також є. Проте я назвала і два дуже вагомі мінуси - підкреслення текстури проблемних ділянок та печіння у радіусі 3-4см від очей.


Залишу засіб на літо, для створення ефекту сяючої засмаглої шкіри, проте улюбленим цей засіб точно не став.