Mila__Mi

Присвячую чей допис, справжнім поціновувачам баттерів

Присвячую чей допис, справжнім поціновувачам баттерів

Колись давно в мене був батер від Joko Blend з кавуном 🍉, він був нереальним - ефективним і ароматним.

Обираючи новий крем для тіла я знову повертаюсь до найефективнішого від Joko, тільки вже з новим для себе ароматом 😍

Округла 200 г баночка, виконана з матового, прозорого пластику. Оформлення соковите з зображенням плодів маракуйї. На боковій частині можна знайти всю необхідну інформацію про даний засіб та для його застосування.

Під кришкою знаходиться захисна пластикова мембрана.

Виділяю найцікавіше ⬇️
Олія ши/каріте - зволожує, живить, пом'якшує, регенерує, відновлює та захищає шкіру від впливу сонячних променів.
Олія авокадо - містить в собі багато корисних речовин, живить, регенерує та заспокоює шкіру.
Оливкова олія - зволожує, пом'якшує, нагадає шкірі корисних властивостей, зміцнює та робить її більш еластичною.
Еластин - пом'якшує, регенерує та створює захисну плівку.
Гліцерин - зволожує, підтримує вологу у шкірі та захищає.

Аромат
Не дивлячись на основний компонент "екстракт маракуйя", за ароматом баттер мені нагадує зрілу, соковиту сливу з віддаленою ноткою чорної смородини та магнолії. Пахне ніжно, натурально та дуже приємно 🥰

Колір
Баттер ніжно-лавандового кольору 🌸

Текстура
Текстура схожа на трошки підтале вершкове масло, така пластична та приємна у використанні.

Зазвичай наношу баттер після душу на вологе та проскрабоване тіло. В поєднанні зі скрабом від Shelly
https://club.makeup.com.ua/post/29936/
це просто вау ефект 💘

▫️Баттер добре розподіляється по шкірі, не потребуючи зайвих зусиль.

▫️Поглинається за 10-15 хв (нормальною шкірою, сухою шкіра поглинає його ще швидше)

Що по ефекту:
💜 дуже добре, прям якісно зволожує та живить шкіру, прибираючи відчуття сухості та стягнутості
💜 пом'якшує шкіру та загрубілі ділянки (оо, він рятує мої п'ята та лікті)
💜 заспокоює почервоніння
💜 робить шкіру більш гладкою та еластичною

💜 залишає після себе приємний ефект "вологої шкіри", без жирної плівки

Я обожнюю доглядові засоби для тіла (ви ж бачите по моїм дописам 😁), а баттери від Joko Blend завжди в моєму списку фаворитів.

Дуже раджу спробувати 💗