M O N D ✨️

#donotdothat

#donotdothat

Факт з мого життя:

Фарбуватися щодня я почала раніше, ніж якісно доглядати за шкірою.

Очищенню шкіри взагалі не приділяла уваги. Навіщо ті пінки/гелі , якщо є вода? 😅

Пізніше почала купувати массмаркет для пробленої шкіри. І це погана ідея, якщо не розумієш, що обіцянки на обгортках можуть бути далекими від дійсності.

Взагалі, не знала чим відрізняється засіб за 50 грн від того, що за 500. Купувала безглузді пінко-маски-скраби 3в1, які ще більше провокували акне.

Вплив бьюті-блогерів це взагалі окрема тема. Нарадять якісь маски з содою , або агресивні маски-плівки, а підлітки експериментують. Я тестувала багато азіатських масок-плівок , але на постійну основу не радила б жодної.

Розпарювала шкіру для масок теж активно, що табу для куперозної шкіри.

А видавлювання акне стало причиною шрамів , над їх наслідками довго довелося працювати.

Стан обличчя часом лякав, тому звернулася до косметолога (взагалі мені було складно с кимось балакати на цю тему. Ну, знаєте, підліткові комплекси і тд. Подругам пощастило мати нормальний тип шкіри і з ними радитись не мало сенсу). З цього візиту почалося розуміння мого типу шкіри і налагодження системи догляду для нього.

Тож, дівчата, не повторюйте цих помилок. Якісний догляд, ментальне і фізичне здоров'я - це ключ вашої краси!