Yuriivna 🌸

До веселих історій 3...2...1..."Не словом,а ділом"

До веселих історій 3...2...1..."Не словом,а ділом"

Я вже якось писала про веселі експерименти з моєю зовнішності,збірка народних рецептів краси в одному дописі,там буде весело,тому прошу до уваги мій допис  https://club.makeup.com.ua/post/17282/

Проте,я подумала,що маю підтримати цей челендж та доповнити фактами,що ще такого я робила "екстремального"у плані б'юті - порад.

Тому,беріть чай або каву та сідайте читати.☕️

У юні роки,я була трохи наївна людина,зараз то вже не така,доросла та розумна,мудра жінка з колінками,які при різких рухах,дають музичні концерти 🎶

Саме тому,при цій проблемі,я вирішила присідати якомога частіше,бо до літа треба бути ще стрункішою.🏃‍♀️

Проте це трохи відступ від теми,почну з експериментів,або з тих порад,котрі я не просто слухала,а здійснювала у реальності.

Так як, я вже не сильно то молода,то знадобилося трохи часу,аби згадати,що ще я не написала у минулому дописі про народні рецепти краси,тому прошу до уваги.

Я маю чутливу шкіру до сонця,майже кожен раз коли я їхала на море,давно доречі не була там🏝️

Отже,я майже кожного разу хотіла бути шоколадкою,але з білосніжною шкірою,то погане бажання,тому я й потім була схожа на томат,шкіра лущилась,короче повний пакет самих кращих спа-процедур для Вашої шкіри (НІ)Тому щоб це все печіння та червоність шкіри пройшла якомога краще я частіше купалась у морі,воно ж прохолодне,легше буде.Тільки я не врахувала солоність,яке так дратувало шкіру,дратувало то все не тільки шкіру,а й мене,бо я за порадою це зробила 🤦

Як добре,що я зараз маю більше розуму та маю недовіру до таких чудо-порад!

Згадала,звісно писала,доречі часто,я пам'ятаю.Якщо дівчата після розлучення з хлопцем,стрижуть каре,то я просто захотіла пофарбуватися хною,от такий настрій знаєте був,якось оновитися та вийти на роботу з суперовою зачіскою,щоб люди питали "Дівчино,а хто перукар?,"А що за фарба?Ну Вам так личить"

Загалом перед цим,я спалила волосся після фарбування в блонд і вирішила,ну нічого, хною все зараз зроблю і буде шик!Що тут варто сказати,люди то і питали,тільки не в мене,а в моєї колеги"Що з волоссям,у Вашої співробітниці?Вона що постриглася та пофарбувалася?)"Так пофарбувалася,у болотняно-зелений колір,захотілось щось якось бути ближче до природи😃

А щодо стрижки,то так,це каскад,який вийшов цілком випадково,бо частина волосся обломалась,так само як і я обломалась,не отримавши гарну зачіску.

Ось такі перукарські експерименти у домашніх умовах

Доречі,якщо Ви не пробували,після чистки обличчя,яке червоне,помазати лимонним соком,щоб кращий був ефект після чистки обличчя,то я Вам це обов'язково

НЕ РАДЖУ!

Мені здається подібні приколи,радили тільки мені,бо таких "сюрів"я не чула не від кого.Цікаво,якби обирали переможців,серед таких тематик,по типу "Хто більш сміливий та хто більше на "ти" зі своєї шкірою,я була би серед трійки лідерів?)

Щодо лимоного соку,також порада,ще й від косметолога,або недокосметолога.

Зараз я маю освіту,знання та деякий багаж знань,щодо косметологічних процедур,бо ходила на курси і з того,що я робила,я просто дивуюсь як шкіра не сказала "До побачення"

Тому,дівчата у кожного були такі,різні "веселі події",юність може для того нам і дана,щоб експериментувати з рецептами краси,але то має бути з розумом.Не треба вірити всьому,що написано,або щось сказано,бо хтось дав рекомендацію на вагу золота.Довіряйте собі,уважно ставтесь до своєї шкіри,тому що якщо це підійшло комусь,Вам може не підійти.

І ще головне,вміти посміятися з себе,ми робити усілякі косметичні експерименти,бо просто хочемо бути кращими,в першу чергу для себе🤍