Demchenko Alina

Хто замовляв пухнасті вії ? Hedonic Mascara Perfect

Хто замовляв пухнасті вії ? Hedonic Mascara Perfect
Хто замовляв пухнасті вії ? Hedonic Mascara Perfect
Хто замовляв пухнасті вії ? Hedonic Mascara Perfect
Хто замовляв пухнасті вії ? Hedonic Mascara Perfect
Хто замовляв пухнасті вії ? Hedonic Mascara Perfect
Хто замовляв пухнасті вії ? Hedonic Mascara Perfect

Чесно кажучи, з брендом Hedonica, вперше я познайомилась у літку 22го року. Тоді, мене вразив лаконічний дизайн пастельних відтінків. Я не повірила, що це Український бренд, бо вигляд в нього був як мінімум преміально-середньоземноморський ( є в назві античні нотки).

Миле, пастельно-волошкове пакування, тільки виглядом створює насолоду для очей. Продукт знаходиться в трикутній коробочці, де написала вся інформація про продукт і виробника, а також відтінок . В мене коричневий і це поки єдиний колір, хочу я вірю, що з'явиться і класична чорна і можливо навіть бардова туш. Коробка зроблена в колір флакону. Але що ж в середині ?

А в середині нас чекає підтвердження гедонізму.

Силіконова щіточка з рідким "зубчиками" чимось нагадала мені знамениту Sky High. Вже по пензлику я зрозуміла, що в кінці мене чекають довгі, лялькові вії. Але я трошки помилилась. При нанесені на вії, туш навіть не відчувалась на них. Я звикла одразу відчувати продукт. Але при першому шарі, ми отримаємо тоненький шар, який оговтує вії, роблячи у буквальному сенсі - максимально природній ефект. Мої вії від природи світлі, то ж я одразу помітила що відчуття, наче я пофарбувала їх фарбою і змила розчин. АЛЕ ПІСЛЯ ДРУГОГО ШАРУ СИТУАЦІЯ ЗМІНИЛАСЬ ПОВНІСТЮ. Я отримала розділені, пухнасті і довгі вії. Вони не склеювались і були наче підкручені. І Я ЗОВСІМ НЕ ВІДЧУВАЛА ЇХ НА ОЧАХ. Зазвичай при 2х і більше шарах, продукт трошки відчувається на очах, але тут ЙОГО НЕ ВІДЧУТНО ЗОВСІМ. Але який же шикарний ефект при цьому. Легкі, гарно профарбовані вії, здавались зовсім не моїми, а віями якоїсь принцеси. Комочки якщо і були, то помітні лише на макро знімках .

Сам продукт не сильно рідкий, при випадковому потрапляні в око не визиває а ні почервоніння, а ні сліз чи ще якоїсь реакції. Це максимально комфортна текстура. Продукт застигає на віях доволі швидко, але вони залишаються супер м'якими і гладенькими. Такого в мене ще не було.

Ця туш, ідеальний приклад гедонізму: насолода як сенс. Бо фарбувати цією тушью реально насолода. Буду чекати коли бренд випустить чорну, бо я впевненна, чорна буде давати ще більш "ельфійський" ефект.

Хто замовляв пухнасті вії ? Hedonic Mascara Perfect
Хто замовляв пухнасті вії ? Hedonic Mascara Perfect