alena.rosee

Чесний відгук на блиск Fenty Beauty

Чесний відгук на блиск Fenty Beauty

Всім привіт! Сьогодні відгук на популярний блиск Fenty Beauty у найпопулярнішому відтінку - Fu$$y ✨

Чи вартий блиск своєї вартості ? 💵 Давайте дивитись 💛

Чесний відгук на блиск Fenty Beauty

Косметика Fenty Beauty вже довгий час досить популярні в бьюті - просторі. Хоч це і зірковий бренд, але якість косметики Фенті на дуже високому рівні, на цій косметиці працюють відомі візажисти для зіркових макіяжів.

Я пробувала не так багато продуктів, цей блиск про який сьогодні мова, консилер, помади. Все інше тільки в тестерах в магазині.

То ж сьогодні про блиск.

Упаковка

Почну з упаковки до тут у мене є питання. Сам футляр гарний та зручний, міцко закручувається, не протікає. Але... це вперше в мене таке, що покриття облазить. Що б ви розуміли в мене вся косметика, а її немало, зберігається дуже акуратно, те що навіть вже на викидушки має вигляд як нове, а тут через деякий час фарба з ковпачка почала обсипатись. Почитала на іншому косметичному сайті що у багатьох така проблема саме з пакуванням цього блиску, то ж тут виробнику треба трошки задуматись, бо ціна не прям бюджетна, але навіть у найдешевних брендів я таке не бачила.

Аплікатор

Аплікатор зручний, в міру широкий, але не огромний. Набирає достатньо продукту

Густота блиску

Блиск густий, але не прям замазка, про густоті схожий на МАС Дезлл

Запах

Запах солодкий, ванільно-цукровий, так пахне щось і в Кіко, і в інших брендах. Мене не напрягає.

Нанесення

Наноситьбя блиск легко, так як він досить густий та має трошки гелеву формулу, то дає губам неймовірний глянець. Також візуально додає губкам обєму.

Саме мій відтінок має примні блискітки, делікатні. На губах не відчуваються.

Стійкість

Стійкість середня, каву витримає, згодом залишає просто вологий фініш та легке зволоження.

Привкусу немає, хоч і запах солодкий.

Величезний плюс - блиск взагалі не липкий та не створює на губах білу полоску.

Колір: відтінок Fu$$y має відтінок румян, це персиково-рожевий , теплий відтінок .

Саме цей колір досить ідеальний, він і нюдовий, і освіжаючий, і має делікатний блиск.

Тож можу скласти враження з + та -.

Головним мінусом все ж виявилось для мене пакування.

Також до мінусів можна віднести і ціну.

Все інше мені подобається, особливо мега глянцевий фініш, відсутність липкості, гарні відтінки.

Авжеж, подібне можно знайти у Мейбеллін, у Никс, можливо в якихось лімітках Катріс, але саме такий скляний глянець знаю тільки у МАС та у минулих блисків YSL, у яких ціна така ж.

Чи вартує цей блиск своїх грошей ? 💵

Якщо є можливість придбати такий блиск або почекати знижок - то він має багато плюсів і виглядає на губах чудово і люксово.

Якщо хочется більш доступний подібний блиск , то якщо пошукати можна знайти , як писала вище , у Мейбеллін наприклад нові блиски досить круті ✨

Свотчі на губах 💋

1. денне світло сонячне

2. денне світло тінь