LiliRos

Батл 2-х трендових пінок для душу. Moday vs Bilou

Батл 2-х трендових пінок для душу.  Moday vs Bilou

Вперше почула про пінку Moday з тіктоку. Неймовірно весняна дівчина в світлій кофтинці щось торочила про свою надсуху шкіру після купання. Тицяючи в фуксієву хмаринисту пінку,а потім на свою руку здивовано промовляла: ну ви ж гляньте, не суха, зовсім не суха.

Але ж я була не я, коли цинічно причмокнувши, подумала .. ага... так і не сушить. Ні ні, я зовсім не фанат отих дівчачих приблуд, але десяток скрабів у ванній і пінка не перша білоу говорили про зворотнє)))

Тому вже через 2 дні, в мене в гуртожитку банок побільшало ще на одну❤️)))

Батл 2-х трендових пінок для душу.  Moday vs Bilou

Не знаю як то тепер жити, але перша публікація не збереглася)) описувати тепер мій експеримент щось із серії самотортур)

так...

Піна. Як видно на відео, то шапки пінок майже однакові, єдина відміннісь як вони себе поводять❤️

Модей якось навіть почала збільшуватися, враження, що утворюється нова хмаринка в небі. Дуже незвично.

45 хв потому.

Пухкі рожеві зефірини почали танути, повільно ковзаючи по бокалах.

Білоу бралася великими бульбами й ставала напівпрозорою, а легка водяниста субстанція говорила про те, що "сніг" потрохи тане.

Модей зберегла свій об''єм та структуру. Бульби ще були достатньо щільними та пухкими.

Аромат

Для мене запахи - це щось тригерне. От йдеш ти по вулиці і як знудить. А це всього лиш парфум пересічного,який нагадує тобі колишньго 10 літньої давності)))🤩

Moday . Це щось на фраголіновому, на яблучно-полуничному. Враження , що кондитер зробив тістечко з джемом, який максимально нагадує природні ягідки.

Bilou. Цукерки. Дуже дуже дуже багато цукерок. Відро цукерок. Нюхаєш і аромат пробивається тобі через ніс і приторною плівкою лягає на язику. Бентежливо занадто солодко.

Як буду старою бабцьою, то білоу точно порехтує мої рецептори)) те що проб'є навіть закладеність носу.

Запах,як і олівчики, на смак,вкус і на любітЄля)

Історія закінчується швидко й неочікувано! 🤩 Ставлячи цей дослід, я забула , що живу з чоловіком, моїм коханим чоловіком,який дуже часто ,як качка, купається!

Я: чуєш! а ти не бачив отут таку пінку! там такий ще бокальчик намальований. Ну вона така дуже рожева.

Він:

якось дивно відвернувшись до дзеркала у ванній, звужує очі і тихцем підсміюється

Я: ну що? знаєш, брав її

Він:

тицяє пальцем у банки зі скрабами та якось принишкливо дістає балонкик. Порожній. НАПІВПОРОДНІЙ балон🤩

О_о

- ну я не знав , що її не можна брати. Я видавив, понюхав. Ти бачила запах???.🤩

Я:

закочую очі))..думаю.. звісно я "бачила" запах

Він: ну я наніс на одну руку, а вона така пухка, як зефір. На другу, помився і побрився.

ЩО?

Піднімає підпишку й всміхається.

- і там))))

опускаючи очі, вказує на штани...

П.С. Помитися, побритися й залив всю ванну піною, бо "красиво дуже").

Обіцяю продовження. 2 частину.

LiliRos
2
Підписники
0