Чорна Юлія ❤

Iroha Nature Anti-Age Noni + Hyaluronic Acid Sheet Mask

Iroha Nature Anti-Age Noni + Hyaluronic Acid Sheet Mask

Усім привіт, дівчата ! Не довго я була без новеньких масочок))) І ось у мої лапки потрапили ці 2 масочки від Iroha Nature . Купувала вперше, так що тестую і одразу ділюсь враженнями . Перша сьогодні використала "антивікову" .

Що одразу сподловалось :

- екологічність (сама маска біорозкладна, пакування - підляга переробці, зайвого в пакетику не має)

- запах приємний, не нав'язливий

= рідини адекватна кількість.

За інструкцією - витримувати 15 хвилин, не змивати, робити протягом тижня.

Маска дуже тоненька , і це одразу і мінус і плюс. Мінус тому що її важко через це розгорнути. Плюс у тому, що завдяки цюму вона буквально зливається зі шкірою і міцно тримається, я з нею навіть переодягаляся спокійно. Сиворотка доки в масці - не тече з обличчя.

Відчуття в масці - приємні.

Негативних реакцій не викликала.

Після зняття - обличча не липке, сиворотка за кілька масажних рухів швидко вбралася в шкіру. Липкості не залишає.

Шкіра - супер - ніжна, гладенька, напитана, зволожена, тонізована. Про накопичувальний ефект нічого не скажу , бо це перша. Про "антивікові" властивості - навіть не сподіваюсь - не та форма)

Про ціну:

саме ці мені дісталися у Іспаніії по 2,5 євро )))) Маска дійсно гарна, і думаю, що куплю ще не раз, але 213 грн (1491 грн на 1 тиждень як рекомендують) за одноразову тканеву маску , яка має хоч і приємну але все ж таки поверхневу дію не впевнена.

Спробувати , побалувати себе - рекомендую! Для рутинного догляду - економічніше за такі гроші підібрати більш ефективний засіб )

Завтра тестую другу - зустрінемось )

P.S. По першій задумці я все розвовідала в відео, але воно вийшло довгим і важким, тому все описала у тексті )

Iroha Nature Anti-Age Noni + Hyaluronic Acid Sheet Mask