Anastasia Holubenko

Маска - аналог Atache?

Маска - аналог Atache?

Ну як, скажіть, не закохатись в колір цієї маски і не мати бажання наносити її кожного ранку? 💔 Тицьни "дізнатись більше" щоб прочитати детальний відгук

Наперед хочу сказати, якщо ви вважаєте, що одна маска здатна позбавити вас усіх проблем, то, на жаль, я з вами не погоджусь. Я взагалі не фанат такого продукту для обличчя, будь-які маски дуже рідкі гості в моїй косметичці, але одного прекрасного вечора мені захотілось придбати якусь глиняну масочку, яку я б використовувала просто як доповнення своїй б'юті рутині. І знаєте, тут трапилась любов, що я просто не можу не поділитись відгуком на цю знахідку 🫶🏻

Маска - аналог Atache?
Маска - аналог Atache?

Перше, що звісно багатьом кинулось в око, це надзвичайно красивий фісташковий колір, який майже ідентичний кольору маски Atache. На жаль, маску Atache я не маю, тому детального порівняння щодо дії, текстури та недоліків я зробити не можу, але можу дати відповідь на запитання: "чи мають вони тільки спільний колір чи діючі компоненти також?" 🤗

Ключовий інгредієнт складу дуже популярної маски Atache – екстракт зеленого чаю, який славиться тонізуючими, детоксикувальними, антиоксидантними властивостями.

Розглянувши склад маски від Freeman, то тут бачимо діючі компоненти - екстракт авокадо та колоїдна вівсянка. Екстракт авокадо нормалізує водно-ліпідний баланс, запобігає сухості і стягнутості. Вівсяне борошно в свою чергу відлущує ороговілий шар, заспокоює та зволожує. Детальний розбір складу ви знайдете в кінці поста.

Маска має густу та приємну консистенцію, яка чудово розприділяється по шкірі.

Відчувається дуже приємний солодкуватий аромат з нотками глини (як несподівано 😂)

Після нанесення не має якогось суттєвого дискомфорту, через декілька хвилин починає трішки стягувати шкіру, як це роблять усі глиняні масочки.

Аби не пересушувати шкіру, я в більшості випадків наношу масочку саме на вологу шкіру, тобто не витираючи її після вмивання.

Таким чином, маска не витягує занадто багато води зі шкіри та не пересушує її.

Маску тримаю близько 10 хвилин, не до повного застигання та інколи змочую її водою.

В результаті отримую гарно очищену, свіжу та доглянуту шкіру. Маска від Freeman гарно справляється із своїми поставленими задачами - матує, дбайливо очищає та доглядає за шкірою ✨

Це мій справжній мастхев, коли хочеться дійсно гарного очищення шкіри, наприклад після поїздки чи для того аби трішки підсушити якісь висипання та просто порелаксувати після важкого дня 🛁

Не можна також не відмітити обʼєм цієї маски - 175 мл за 163 грн 🫣 я вважаю це скарб за такі гроші, я ще навіть половини не використала з осені, коли власне придбала цю маску.

Одразу скажу, не знаю чому, але склад на Makeup і на тубі чомусь відрізняються, я аналізувала той склад, який знаходиться на упаковці.

🔸 Water/Aqua/Eau - вода

🔹 Bentonite - біла колоїдна глина, забезпечує швидке видалення надшлику шкірного сала та має відбілюючий ефект

🔸 Titanium Dioxide - діоксид титану, фізичний УФ фільтр. Не зовсім зрозуміла його наявність у масці 🫣

🔹 Kaolin - глина

🔸 Propylene Glycol - полімер пропіленгліколю, зволожує до допомагає активним інгредієнтам проникати в шкіру

🔹 Colloidal Oatmeal - колоїдна вівсянка, використовується для заспокоєння багатьох захворювань шкіри та має ряд хороших властивостей, таких як: утримання вологи, заспокоєння, помʼякшення та протизапальні властивості

🔸 Tocopherol - вітамін Е

🔹 Persea Gratissima (Avocado) Oil - олія авокадо, має ряд хороших властивостей

🔸 Disodium EDTA - динатрієва сіль, використовується для помʼякшення водного середовища

🔹 Sodium Polyacrylate - поліакрилат натрію, загусник/стабілізатор

🔸 Magnesium Aluminum Silicate - алюмосилікат магнія, загусник/стабілізатор

🔹 Methylchloroisothiazolinone - метилхлороізотиазолін, консервант

🔸 Methylisothiazolinone - метилізотіазолінон, консервант

🔹 Fragrance (Parfum) - віддушка

🔸 Yellow 5 (CI 19140) - барвник

🔹 Blue 1 (CI 42090) - барвник

В цілому, склад не поганий, як для звичайної бюджетної глиняної маски.

‼️ Але будьте обережні з новими продуктами, завжди робіть тест на алергію, бо наприклад ця маска містить консерванти та барвники, як і можуть її спричинити. ‼️

У мене не виникло ніяких алергічних реакцій, тому я буду продовжувати користуватись нею й надалі і раджу придивитись до покупки, якщо любите покайфувати з масочкою чи просто є любителем саме глиняних :)

У бренду Freeman великий вибір різноманітних масок, декілька з них також прикріплю, тому можете підібрати будь-яку на ваш смак, також є міні версії 15 мл, щоб просто спробувати на один раз 🫧