Skomska Olya

Огляд щітки- масажера від Cosmo Shop

Огляд щітки- масажера від Cosmo Shop

Останнім часом такі масажери стали достатньо популярними .

Я теж давно хотіла придбати і ось нарешті формуючи одне із замовлень - згадала, та добавила.

Вартість дуже приємна : 90-130 грн

Є різна палітра кольорів. Я вибрала чорно-білу)

Щітка має лаконічний дизайн, круглу форму , зовні розміщена назва бренду, зручний тримач, який фіксується в руці , та силіконові зубчики.

Огляд щітки- масажера від Cosmo Shop
Огляд щітки- масажера від Cosmo Shop

Даний масажер активує кровообіг , сприяє росту волосся.

Масажер має зручну форму, ідеально лягає в руку, чудово фіксується, не висковзує.

Силіконові щетинки гнучкі, вміру жорсткі, гарно промасажовують шкіру голови, не видирають волосся. Розміщені щільно . На вигляд зроблено все якісно .

За щіткою дуже легко доглядати , мити . Вона чудово тримає форму.

Щітка має покращувати сприйняття косметичних продуктів, тому

наразі я користуюсь засобом для росту волосся із даної розпаковки: https://club.makeup.com.ua/post/29258/ і круговими рухами промасажовую місця нанесення масажерем.

Використовую також даний девайс під час миття голови . Наношу шампунь, та легкими , масажними рухами вспінюю . Після такого процесу -шкіра більш очищена, відчуття чистоти тримається довше ніж зазвичай.

Ну і третій варіант , для якого я планувала дану покупку - це використання щітки і улюбленого скрабу від CP1, на відео саме процес його застосування.

Всі три варіанти взаємодії з щіткою працюють добре, мені подобається відчуття, процес, результат.

Планую і далі використовувати , та звісно можу рекомендувати на всі 100%!