Швець Карина🤍

Грязьова маска для обличчя з неймовірним ароматом

Грязьова маска для обличчя з неймовірним ароматом

Цей семпл я взяла за порадою Skomska Olya, адже вона колись розповідала, що сподобалась, а я обожнюю різні масочки для обличчя і не могла не спробувати.

Сказати, що були якісь вау-очікування - та ні🤷‍♀️ розповідаю про маску ↘️

Маємо невеличкий семпл на 2 мл, там є прорізь для відкриття, але коли я відірвала куточок, маска так і не відкрилась - довелось різати ножем)

Аромат прямо дуже приємний - пахне сонцезахисними кремами і одразу мене знову накрили спогади про Генічеськ 💔(хто не знає, там є гарячі джерела і солоне озеро, на якому купа типу лікувальних грязей, і люди постійно обмазуються нею. А ще є рожево озеро з сіллю - неймовірно красиве в серпні, рекомендую погуглити фото.)

Консистенція як у звичайної глиняної маски, такий собі збитий крем, трошки маслянистий по відчуттям.

🐚Вода - розчинник, основа

🐚Maris Limus (грязь Мертвого моря): грязь Мертвого моря, багата мінералами та відома своїми очисними та детоксикаційними властивостями

🐚Цетеариловий спирт і цетеариловий глюкозид: емульгатори та поверхнево-активні речовини, отримані з рослинних джерел

🐚Оксид цинку: мінеральний інгредієнт із заспокійливими та захисними властивостями, може підсушувати

🐚Цетеарил етилгексаноат: пом’якшувач, отриманий із жирних спиртів і жирних кислот.

🐚Діоксид титану: мінеральний пігмент, який використовується як сонцезахисний агент і для забезпечення непрозорості продукту.

🐚Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil: олія жожоба, яка забезпечує зволоження та живлення шкіри.

🐚Ізоноїл-ізононаноат: пом’якшувальний та кондиціонуючий засіб для шкіри.

🐚Олія насіння Helianthus Annuus і екстракт квітів календули лікарської: олія насіння соняшнику та екстракт квітів календули, які можуть мати заспокійливі та антиоксидантні властивості, протизапальні.

🐚Гліцерилстеарат і Peg 100 стеарат: емульгатори та поверхнево-активні речовини.

🐚Феноксіетанол, каприлілгліколь і хлорфенезин: консерванти

🐚Maris Sal (сіль Мертвого моря): багата мінералами, використовується завдяки своїм відлущуючим і очищувальним властивостям.

🐚Карбомер: загусник і стабілізатор емульсії.

🐚Перлова пудра: пудра, отримана з перлів, яка може освітлювати та розгладжувати шкіру.

🐚Parfum

🐚Фенілпропанол: розчинник і консервант.

🐚Чорний оксид заліза (CI 77499): мінеральний пігмент, який використовується як барвник.

🐚Токоферил ацетат: ацетат вітаміну Е, який забезпечує антиоксидантну дію на шкіру.

🐚Екстракт листя алое барбаденського: заспокоює та зволожує шкіру.

🐚Гідрогенізований полідецен і екстракт Dunaliella Salina: пом’якшувальний засіб і екстракт, отриманий з водоростей, який забезпечує антиоксидантну дію.

🐚Кумарин, гідроксиізогексил 3-циклогексен карбоксальдегід, лімонен, ліналоол: віддушка

Маска легко розподіляється по обличчю, лягає рівномірно, без комків і пробілів. Застигає доволі швидко, але я не можу сказати, що сильно стягує обличчя - менше, ніж ті ж глиняні маски.

Тримала її хвилин 15 на обличчі - такий час і радить виробник.

Ніяких дискомфортниз відчуттів не було: ні печіння, ні пощипування.

Змивається легко, але лишає за собою трошечки олійні відчуття на шкірі. Зазвичай я таке не люблю, але тут було ок, я просто протерла шкіру тоніком перед сироваткою і кремом.

В принципі після маски нічого не змінилось - я не побачила якогось освітлення чи прям такого очищення, ну про зволоження ми тут навіть не говоримо. Короче, ніяк 🤷‍♀️ не добре і не погано, просто маска як маска. Можливо, для досягнення ефекту потрібно більше її використовувати, але від таких масок я зазвичай можу оцінити ефект з першого разу.

Чи рекомендую спробувати? Так, семпл сміливо беріть. Класно, якщо сподобається, а як ні - то не шкода)

Чи буду повторювати? Не знаю, скоріш за все що ні, але знаючи себе, колись можу кинути в корзину просто щоб було, бо знову ж таки - люблю масочки)

Дякую за увагу 🧸