Дашуля❤️

Неймовірний блиск для губ Maybelline New York Lifter Gloss ♡

Неймовірний блиск для губ Maybelline New York Lifter Gloss ♡
Неймовірний блиск для губ Maybelline New York Lifter Gloss ♡

Скільки ж відгуків було в клубі і не тільки, на цей блиск, але я всеодно зроблю свій коротенький але теж відгук 🤭

Цей блиск у мене вже давненько, можна по його стану на фото побачили, але ніякі надписи і інше навіть не стерлося!

Взяла я його в відтінку 004 Silk і не прогадала, цей відтінок просто неймовірний😍 При можливості хочу взяти ще 005 Petal він також дуже гарний❤️

Можна нашаровувати для глибини кольору, а можна зробити щось середнє (якраз таки на фото такий спосіб).🌸

Неймовірний блиск для губ Maybelline New York Lifter Gloss ♡
Неймовірний блиск для губ Maybelline New York Lifter Gloss ♡
  • Пакування в блиску дуже естетичне, має об'єм 5.4ml і великий аплікатор, який мені ну дуже подобається😍 ;
  • Запах неймовірний солодкий, дуже хочеться його з'їсти 🤭;
  • На губах дуже комфортний, ніби зволожує губи, а не сушить - і це величезний плюс♡. А також він збагачений гіалуроновою кислотою;
  • Візуально збільшує губи, вирівнює складочки і робить ніби ,,скляними,,❤️
  • Не дуже стійкий, трішечки липкий, як і всі блиски. До речі помітила , що з часом вбирається в губи і залишається чудовий колір♡.

Виникає питання, невже він ідеальний?? Для мене мінусом в цьому блиску є те, що продукт витікає і лишається в кришечці в середині, а не на дозаторі. Багато продукту потрібно витирати звідти, тобто він просто використовується ні на що... Було б чудово якби Maybelline виправили цю ситуацію( тоді б ціни цьому блиску не було б😍

Загалом він мій улюблений і я від нього в захваті!

Дякую за увагу❤️