𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Рожевий тауп + ніжне Lip комбо з цим олівцем

Рожевий тауп + ніжне Lip комбо з цим олівцем
Рожевий тауп + ніжне Lip комбо з цим олівцем
Рожевий тауп + ніжне Lip комбо з цим олівцем
Рожевий тауп + ніжне Lip комбо з цим олівцем

Це мій перший олівець для губ від Lamel. Для себе я обрала 410 відтінок під назвою "рожевий тауп"

Рожевий тауп + ніжне Lip комбо з цим олівцем

Це дуже гарний рожево-коричневий колір, який може трохи по різному виглядати в залежності від освітлення: холодніше, чи тепліше, але він не рижить. Це прекрасний нюд, який можно використовувати як для обведення контуру губ, так і на всі губи.

Олівець у пластику але підточується без проблем, я його навіть не кладу до холодильника.

Грифель в міру твердий але сам олівець має приємну кремову текстуру. Малює він дуже м'яко, лягає щільним і рівномірним шаром.

Що стосується запаху, то коли почала ним користуватися, то зовсім не відчула його. Потім згадала, що багато хто на нього скаржився і вирішила принюхатись ближче. В такому випадку вже відчула специфічну віддушку, але коли користується, то вона вона не виражена для мене.

Що по комфорту?

Моїм проблемним губам, які постійно сохнуть, в принципі не може бути повністю комфортно з любими олівцем. Але, якщо Lamel порівнювати з іншими, то олівець не викликає сильного дискомфорту завдяки своїй формулі. Я б не сказала, що він надто сушить. Текстуру губ може підкреслити.

Більше всього я люблю малювати ним контур з легкою розтушовкою в середину губ і наносити блиск. Тоді мене абсолютно все влаштовує і таке комбо виходить дуже ніжним.

Також пробувала наносити і на всі губи. Колір в такому разі більш насичений і трохи темніший. Якщо попередньо підготовути губи, то олівець буде виглядати на них естетично і не підкреслюватиме недоліки.

Стійкість олівця приємно вражає, він довго тримається і легко змивається. Без усиль з цим справляється міцелярна вода.

Мені не дуже сподобався один момент. Коли малюєш контур, то олівець може фарбувати волоски/пушок навколо губ, якщо вони є, а загалом більше нарікань немає. Мені подобається його колір, легкість у нанесенні й інші характеристики. 410 вартий уваги, особливо якщо полюбляєте подібні нюди.