Sofiia Ts

Пілінг для шкіри голови Dr.FORHAIR Sea Salt Scaler

Пілінг для шкіри голови Dr.FORHAIR Sea Salt Scaler

Огляд на досить популярний продукт, а саме пілінг для шкіри голови від Dr. FORHAIR.

Взяла на пробу 50 мл, мені вистачило на 3 рази.

Упаковка зручна, але дозатор досить широкий і дає забагато засобу на проділи. По консистенції як бальзам для волосся з дуже крупними часточками солі, тобто це повноцінний скраб, а не пілінг. Після контакту з водою, часточки солі тануть, а засіб піниться. Думаю у кого чутлива шкіра, або є подразнення на голові, то засіб протипоказаний. Аромат ментоловий та освіжаючий.

Я мию голову раз на два дні, влітку буває кожен день, тому шкіра в мене схильна до жирності. Наносила його замість шампуню, на попередньо мокре коріння волосся, по проділах. Після цього масажувала голову, додаючи потрохи води. Часточки солі розстають, а сам засіб починає пінитись як звичайний шампунь. Після цього дуже відчувається холодок та свіжість шкіри голови через ментол в складі. А також надзвичайну сухість, оскільки скраб очищує аж до скрипу і неприємного тактильного відчуття волосся. Але після сушки, відчуття як після звичайного миття голови.

Пілінг для шкіри голови Dr.FORHAIR Sea Salt Scaler
Пілінг для шкіри голови Dr.FORHAIR Sea Salt Scaler

А склад величезний, чого там тільки немає: Sodium Chloride, Water, Coco-Betaine, Glycerin, Sea Salt, Sodium Cocoyl Alaninate, Lauryl Betaine, Cocamide MEA, Sodium Lauroyl Glutamate, Alcohol Denat., Potassium Cocoate, PPG-3 Caprylyl Ether, Trehalose, Caprylyl Glycol, Isopropyl Myristate, Menthol, Trihydroxystearin, Polyquaternium-10, Panthenol, Salicylic Acid, Sucrose Stearate, Tromethamine, Niacinamide, Menthyl Lactate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Sodium Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Polysorbate 80, Lecithin, Ceramide NP, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Freesia Refracta Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Caffeine, Adenosine, Biotin, Mentha Viridis (Spearmint) Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Ethylhexylglycerin, Zinc Pyrithione, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Sodium Polynaphthalenesulfonate, Asiatic Acid, Asiaticoside, Madecassic Acid, Madecassoside, Fragrance, Hexyl Cinnamal

Аж 61 компонент! І сіль, і саліцилова кислота, і ментол, спирт, центела, олія чайного дерева, пантенол, кераміди, рослинні екстракти… Дуже багато всього, але велика кількість заспокійливих складників навряд чи зможе заспокоїти мою шкіру голови після таких агресивних чинників, яких є найбільше, а саме крупні часточки солі, спирт(!), ментол та саліцилова кислота.

Висновок. Засіб буде ефективний для жирної шкіри голови, хто часто користується стайлінгом і має не високу чутливість. Для себе, ефекту не побачила, очищення надмірне і ніяк не вплинуло на процес забруднення волосся, так і мию раз на два дні)

Візьму чи я ще раз? Ні, цей продукт занадто агресивний для мене, і відчуття викликав не дуже приємні. Оцінка 4/10. Моїми фаворитами пілінгу шкіри голови лишаються Lador та Rated green.