Дашуля❤️

Відгуки на корейські пінки для вмивання, які я мала♡ (частина 1)

Відгуки на корейські пінки для вмивання, які я мала♡ (частина 1)

Моя любов до корейських пінок почалася ще раніше, але я до цих пір купую їх, бо зарекомендували себе вони дуже добре🥰 Отож зроблю короткі відгуки про кожну з тих, які я мала❤️

Frudia My Orchard Mango Mochi Cleansing Foam це саме та пінка, яку я останньою придбала.😌

Хочу відразу зазначити, щоб далі не повторюватись , усі пінки цієї лінійки: всі мають зручне пакування і об'єм 120ml, якого мені вистачало стабільно на 5 місяців точно; мають приємну консистенцію, яку необхідно спінювати і всі вони мають дуже приємний запах🫶

  • Запах цієї пінки: приємний не хімозний запах навіть з кислинкою, як справжнє манго♡
  • В складі: екстракт манго – відновлює, живить, знімає запалення; екстракт пуерарії – антиоксидант та протизапальний компонент; олія насіння граната – усуває зморшки, робить шкіру більш пружною; екстракти цитрусових – апельсина та лимона, які багаті вітаміном С, мають освітлювальну та антиоксидантну активність; екстракт банана – тонізує шкіру, робить її більш пружною. ; екстракт меду – пом'якшувальний, протизапальний, зволожуючий засіб; олія примули вечірньої містить вітаміни Е, С, а також цинк і йод; алантоїн – пом'якшує, знімає запалення; гіалуронова кислота – зволожує та регулює водний баланс, усуває лущення.
  • Моє враження: гарно очищає та пахне, мою шкіру не подразнює, очищає майже до скрипу! Я таке люблю, проте ті хто не люблять прошу звернути на це увагу✨️

Ця пінка, на мою думку, абсолютно не підійде дівчатам з сухою шкірою, дуже класно підійде тим в кого жирна шкіра та тих в кого вона проблемна.

Користувалась нею 3 рази і поки ставлю їй 8 з 10.

Frudia My Orchard Mochi Foam це була моя перша пінка з цієї лінійки і мені вона сподобалась найбільше 😍

  • В складі: ягоди асаї містять незамінні жирні кислоти та цінні поліфеноли, тому діє як потужний антиоксидант; бетаїн допомагає зняти подразнення та почервоніння на шкірі; екстракт меду пом'якшує шкіру і має протизапальну дію; гіалуронова кислота утримує вологу в шкірі та перешкоджає її випаровуванню.
  • Моє враження: піниться так само добре як попередня, і піна у всіх них виглядає однаково по суті; запах, як ви вже здогадались такий же приємний; очищає так само добре, але трішки делікатніше.

Ця пінка, на мою думку, підійде майже всім, включаючи чутливу шкіру✨️ Як на мене це найкраща пінка з цієї серії, тому я її однозначно раджу🫶

Ставлю їй 10 з 10, бо в ній справді ціна = якості.

Продовження зроблю в наступному пості, бо допис просто не загружається🥹

Ось посилання на 2 частину https://club.makeup.com.ua/post/31118/ ❤️.

Залишайтеся, дякую за увагу♡