Lily♥️

УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.

УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.
УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.
УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.
УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.

Цю щітку я придбала в 2021 році, взагалі мені подобаються щітки від Olivia Garden, досить комфортні в користуванні. Хоча зараз найпопулярнішими є інші, в самої для порівняння є Janeke.

Мій огляд на Janeke :

https://club.makeup.com.ua/post/19225/

Так от, хочу тобі сказати , що зараз практично завжди сушу волосся саме за допомогою брашу від Olivia Garden. За три роки користування вона дуже гарно збереглася, за мінсом 3 щетинок, в яких відлетіли накінечники(((.

Сама розчіска не важка в руці, виконанана з термостійкого пластику, а також має дуже зручний роздільник волосся, який прихований в самій ручці, я постійно користуюсь.

Так як у мене довге волосся, то для мене щітка Olivia Garden Finger Brush ідеально підходить для щоденного догляду за волоссям, розплутування пасм, укладання волосся та регулярного масажу голови. Спочатку мені здавалося, що вона дещо тверда, хоча навіть в порівнянні з Janeke вона така ж комфортна.

Сьогодні моя рутина вкладання волосся з використанням цієї щітки:

  1. Я розчісую волосся перед миттям обов’язково.
  2. На етапі нанесення маски/кондиціонеру також прочісую, аби волосся максимально гарно увібрало продукт і було більш гладеньке.
  3. Наступний етап: на вологе волосся наносимо трішки олійки у моєму випадку від Davines Oi, і також гарно прочісуємо.
  4. Далі висушуємо за допомогою щітки Finger Brush від Olivia Garden, в результаті волосся більш блискуче і гладеньке і волосяні кутикули згладжені. Я завжди висушую волося саме феном, а не природнім шляхом, оскільки це дозволяє гарно закривати кутикули волосся, головне використовувати насадку концентрації повітря, та завершувати етап вкладання холодним повітрям.

Тому тобі точно варто придивитися до цієї, якщо шукаєш якісний та зручний у використанні мультифункціональний браш.

Більше оглядів та про догляд за волоссям за хештегом

#LilyHairCare

УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.
УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.
УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.
УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.
УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.
УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.
УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.
УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.
УКЛАДКА ВОЛОССЯ ЗІ ЩІТКОЮ ВІД OLIVIA GARDEN.