Дарина🦉

Міцелярна вода Simple Water Boost Micellar Cleansing Water

Міцелярна вода Simple Water Boost Micellar Cleansing Water
Міцелярна вода Simple Water Boost Micellar Cleansing Water

Привіт! Давно хотіла її спробувати, але завжди коли збиралась її замовити, її не було в наявності. І от отримала її на День Народження від кицюні (вона їх всі і скупила)!!!

Тож ділюся своїми враженнями:

Зовнішній вигляд:

Лаконічний пластиковий флакон (прозорий), кришка фліп-топ (міцно закривається), звичайний, зручний дозатор. Об'єм 400 мл.

Аромат та консистенція:

Аромат повністю відсутній ( для мене це великий плюс в міцелярках, як згадаю ту троянду, аж телепає).

Консистенція - рідка, як звичайна вода (прозора). Без піноутворення.

Склад: (інформація з сайту)

Water (Aqua), Hexylene Glycol, Glycerin, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol, Citric Acid, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Chloride, Potassium Chloride, Saccharide Isomerate, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Lactic Acid.

Не містить штучні барвники, віддушки, агресивні хімічні речовини, які можуть негативно вплинути на вашу шкіру. Не містить етилового спирту. Не містить мінеральні олії. Не містить компоненти тваринного походження.

Містить PENTAVITIN рослинного походження, пребіотик рослинного походження та тричі очищену воду. Підходить для веганів.

Ефект від використанні:

  • Дуже мяко та гарно очищує.
  • Не сушить, та не стюгує шкіру.
  • Не пече, коли попадає на сльозову.
  • Не піниться, це перша моя міцелярка яка не дає піни, це прям круто.
  • Не має аромату (в такому засобі, мені це подобається, бо як згадаю ту троянду, брррр).
  • Для видалення макіяжа, мені вистачає два ватних диска (потім іде в хід пінка)
  • Ніяких алергічних реакцій не викликала.
  • Економічна в використанні.
  • Бюджетна.

Цілком я дуже задоволена цією водою, вона тепер в фаворитах, і я з задоволенням повторю ще (в наступний раз хочу зелену)!!! Але про неї було стільки шуму та реклами, що можно було подумати про якісь магічні властивості, хоча вона дійсно заслуговує на увагу!

Всім дякую🦉

Міцелярна вода Simple Water Boost Micellar Cleansing Water
Міцелярна вода Simple Water Boost Micellar Cleansing Water
Міцелярна вода Simple Water Boost Micellar Cleansing Water
Міцелярна вода Simple Water Boost Micellar Cleansing Water
Міцелярна вода Simple Water Boost Micellar Cleansing Water