Lily♥️

Базовий та ефективний догляд за чутливою шкірою [Bioderma Sensibio]

Базовий та ефективний догляд за чутливою шкірою [Bioderma Sensibio]
Базовий та ефективний догляд за чутливою шкірою [Bioderma Sensibio]

Я тут мабуть самий палкий шанувальник аптечної косметики і бренд Bioderma – також один з моїх улюблених. Bioderma💗– культовий бренд, який люблять у всьому світі.

Найбільше для моєї чутливої комбінованої шкіри підходить лінійка Sensibio. Хоча з лінійки Sebium я використовую гель-гомаж , який слугує гарним ексфоліантом. Писала про нього у дописі тут:

"Гель-гомаж від Bioderma: Дієвий засіб навіть для чутливої шкіри"👇

https://club.makeup.com.ua/post/4973/

Лінійка Sensibio спеціально спрямована на проблему чутливості шкіри, почервоніння, розацеа, у мене шкіра чутлива, тому обираю мʼякі засоби.

Так от в лінійці Sensibio є чудові базові засоби, такі як всім відома культова міцелярна вода для очищення шкіри, міцелярний гель для вмивання, який я придбала знову та зволожуючі базові креми, для себе обираю Sensibio Defensive та Sensibio Eye. Ці продукти Bioderma дуже прості у використанні та входять у мою щоденну рутину догляду за шкірою вже дуже багато років.

Лінійка Sensibio час від часу оновлюється: змінилася формула кремів: раніше був крем Sensibio Light/ Rich , тепер Defensive/Devensive rich. Також у лінійці тепер є Sebsibio Serum, на який також дуже багато позитивних відгуків.

💗Bioderma Sensibio Soothing Micellar Cleansing gel. Цей гель відомий думаю багатьом і його "фішка" у використанні міцелярної технології для очищення шкіри, але у формі гелю. Я люблю цей гель не дивлячись на те, що не всім подобається його нейтральний аромат, він дає м’яке очищення і не робить мою шкіру сухою після вмивання.

Насправді цей міцелярний гель здатний видаляти забруднення та макіяж з обличчя та очей. Якщо це не супер стійкі засоби. Хоча я рекомендую в будь якому разі робити двохетапне очищення шкіри:

ЕТАП 1. Змиваємо make up міцелярною водою/гідрофільною олією, молочком чи двофазним засобом, що кому комфортно.

ЕТАП 2. І далі, як звичайно вже гель чи пінка, що кому комфортно.

✨Візьміть за звичку подвійне очищення - і побачите як покращиться якість вашої шкіри!✨

Також формула гелю заспокоює та зволожує шкіру, відновлює рівень її гідратації. Крім того, формула не містить ароматизаторів і мила, має фізіологічний рівень pH.

💗Крем Bioderma Sensibio Defensive. Для мене це також гарний базовий крем, який служить хорошою основою під макіяж. У його складі є :

  • Тетрапептид : зміцнює захисний барʼєр шкіри
  • Карнозин та вітамін Е: забезпечує антиоксидантний захист
  • Поліфеноли червоної шавлії: контролюють гіперактивність шкіри.

Крем залишає легке сяяння на шкірі. Комфортний для ранкової та вечірньої доглядової рутини.

💗Важливо! На проміжному етапі тонізації , про який я також не забуваю, рекомендую лосьйон від Avene:👇

Цей тонізуючий лосьйон для обличчя Avene must have

https://club.makeup.com.ua/post/10378/

💗Моя підбірка " Про аптечну косметику, яка підійде чутливій шкірі":👇

ВСЕ ПРО АПТЕЧНУ КОСМЕТИКУ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ:BIODERMA, AVENE, SVR, VICHY

https://club.makeup.com.ua/post/21783/

💗Гід дописів про досвід користування різними аптечними брендами , зокрема і догляд за чутливою шкірою тут:👇

#LILYПРОДОГЛЯД

Базовий та ефективний догляд за чутливою шкірою [Bioderma Sensibio]