Lily♥️

Гель-гомаж від Bioderma: Дієвий засіб навіть для чутливої шкіри

Гель-гомаж від Bioderma: Дієвий засіб навіть для чутливої шкіри

У мене взагалі давня любов з Bioderma.😌 А цей засіб , правильно він називається Себіум гель-гомаж : Bioderma Sebium Gommant відлущувальний гель для комбінованої та жирної шкіри.

Відлущуючий гель з мікрочастинками для глибокого очищення змішаної і жирної шкіри, а також шкіри з акне легкого та середнього ступеня. Засіб сприяє усуненню комедонов і вугрів. Покращує текстуру шкіри. М'яко очищає пори і відлущує. Готує шкіру для застосування активного догляду. Освітлює і освіжає колір обличчя.

Основні інгредієнти:

  • Fluidactiv™ — запобігає утворенню шкірного жиру
  • поліетиленові кульки
  • гліколева кислота
  • саліцилова кислота — підтримує здоровий кровообіг клітин шкіри, має протизапальний ефект

Спосіб використання:
Нанесіть круговими рухами на мокре обличчя. Делікатно масажуйте 1–2 хвилини, потім ретельно змийте. Використовуйте 1–2 рази на тиждень.

Засіб підійшов для моєї чутливої комбінованої шкіри гарно! Пілінгуючі частинки, вони досить відчутні, але що важливо не травмують шкіру!

Після використання відчуваєш свіжість , шкіра гладенька, навіть тон рівніший! По запаху один в один, як гель Bioderma Sebium.

Використовую раз в тиждень, після основного очищення шкіри, після також закриваю тонізуючим лосьоном і зволожуючим кремом, інколи роблю тканинну масочку! Я користуюся з задоволенням!

Єдиний мінус: якщо його ставити кришкою вниз, трохи може витікати, відтчого дуже важко відкрити кришку, тому я тримаю перевернутим!

Гель-гомаж від Bioderma: Дієвий засіб навіть для чутливої шкіри
Гель-гомаж від Bioderma: Дієвий засіб навіть для чутливої шкіри
Гель-гомаж від Bioderma: Дієвий засіб навіть для чутливої шкіри