Кузя Ю-а

Салонна преміальна маска доступна вдома

Салонна преміальна маска доступна вдома

Дуже простий процес і я розкажу свої поради. Маска альгінантна дуже зручна в використанні. Часто такі маски накладають косметологи під час догляду. Але купивши цю маску, ви зможете без супер зусиль створити гарний догляд, ніби ви були в косметичному салоні.

Альгінатна маска з гіалуроновою кислотою українського бренда Joko Blend вирізняється високою якістю, збалансованим складом і ефективністю.

Гіалуронова кислота сприяє тривалому утриманню вологи в глибинних шарах епідермісу, перешкоджаючи втраті тонусу та появі лущення.

Олія меліси покращує мікроциркуляцію крові та має протизапальну дію, а екстракт ромашки заспокоює шкірний покрив.

Premium Alginate Mask чудово зволожує епідерміс і робить його більш пружним, даруючи шкірі ніжне сяйво.

Спосіб застосування: відміряти 20 г маски та висипати в окрему суху посудину. Додати 40 – 50 г води 20 – 25 градусів. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції, як густенька сметана. Вимішати, аби були мінімум комочків.

На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску та залишити на 15-20 хвилин до повного висихання. Важливо, що б не тонким шаром, бо, як у мене буде кант від маски після зняття. Якщо дійсно закалатати у сметанку густу, то зможете нанести ідеально. Я трошки схибила і зробила зарідку.

Зняти маску одним шаром, починаючи від підборіддя до чола.

Доречі, чому я схибила і чому маску від joko blend я раджу. Я мала не супер приємний досвід з іншою альгінанткою. Вона була зарідка по інструкції, але вже і в мисці вона скрутилась в густу та засихала на очах. І цього разу я переносячи невдалий досвід від бренду (назвемо його х) на бренд joko blend допустила помилку. Адже реально ця маска працює ідеально до своїх пропорції. Застигає реально на 10/15 хвилині. Все чесно, зручно та без нарікань! 💕

А ще, використову свою улюблену кісточку для масок)

Салонна преміальна маска доступна вдома
Салонна преміальна маска доступна вдома
Салонна преміальна маска доступна вдома
Салонна преміальна маска доступна вдома
Салонна преміальна маска доступна вдома