Zhukovka 🌸

Я такого не очікувала ! Відео, враження, висновки )

Я такого не очікувала ! Відео, враження, висновки )
Я такого не очікувала ! Відео, враження, висновки )
Я такого не очікувала ! Відео, враження, висновки )

Привіт, красуні🍒

Я неодноразово писала про те, що люблю тільки глиняні маски, але сьогодні Joko Blend змінив мій світогляд !

Ці маски я придбала ще в листопаді за порадами Оксана К. і до сьогоднішнього дня відкладала наше знайомство. Шкодую!

Першою я використала Альгінатну Масочку з Гіалуроновою Кислотою 🩵

У мене Home Line 🏠 1 пакетик , який містить у собі 20г ніжно-блакитного порошку. Рівно на одне використання ! Хоча для мого обличчя цього виявилось забагато 😅

Аромат у маски неймовірний, сміло можу заявити, що це запах всім відомого парфуму Eclat 🩵

Спосіб застосування :

1) Висипати вміст пакету в спеціальну ємкість

2) залити ~ 50г води кімнатної температури

3) перемішати до однорідної консистенції

4) нанести на обличчя щільним шаром

5) витримати ~ 20хв

6) зняти маску від підборіддя і до чола

7) насолоджуватись

Маску треба наносити дуууже швидко, бо вона застигає зі швидкістю світла, а після нанесення ліпше прийняти горизонталь аби маска залишалась на свому місці.

Я поки знімала відосик, то наносила вже її затверділою , зате, як добре, що ви тепер знайомі з інструкцією наглядно 😅 Чи боляче її знімати ? Це питання багато кого цікавить...

... Ні, дівчатка ! Це не та маска плівка, яка замість зволоження робить депіляцію ! Знімається вона дуже делікатно і ніжно, як кексик із силіконової формочки 🧁

Які враження ?

Вони вау! Шкіра дуже зволожена і приємна на дотик , обличчя сяє і виглядає дуже свіжо . Після неї не хочеться додатково наносити сироватку чи крем . Підсумовуючи , хочу сказати,що такий вид домашнього SPA дуже приємний , раджу спробувати! Але не затягуйте так, як я 😅 Бо пошкодуєте про то)Вони вау! Шкіра дуже зволожена і приємна на дотик , обличчя сяє і виглядає дуже свіжо . Після неї не хочеться додатково наносити сироватку чи крем . Підсумовуючи , хочу сказати,що такий вид домашнього SPA дуже приємний , раджу спробувати! Але не затягуйте так, як я 😅 Бо пошкодуєте про то)

  • Враження на відео , приємного перегляду 💋