Ta_nyaaaaaaa

Зрадила Purito??? Огляд нa Holika Holika Clearing Petit BB Cream

Зрадила Purito??? Огляд нa Holika Holika Clearing Petit BB Cream
Зрадила Purito??? Огляд нa Holika Holika Clearing Petit BB Cream
Зрадила Purito??? Огляд нa Holika Holika Clearing Petit BB Cream

Усім привіт 🤗

Хто зі мною давніше, знає мою любов до BB-крему Purito, адже користуюся ним уже більше року. Відразу зазначу, жодні похвали йому не забираю назад. Досі вважаю його найкращим бб для проблемної шкіри.

Повний відгук тут 👉🏻https://club.makeup.com.ua/post/20446/

Однак після того, як майже закінчилася моя друга туба цього тону, я вирішила пошукати щось нове. Отак от просто для різноманіття. Не раз бачила похвали BB Holika Holika Clearing від красуні Швець Карина🤍. Тому я обирала між ним і CC-крем Lumene, який має дуже легке покриття. А мені зараз такого замало. Ще дивилася на BB NextBeau, який рекомендувала @ДАРІЯ КОВАЧ. Тож уже у магазині вирішувала який взяти.

Чесно кажучи, на бб Холіка дивилася давно, але ніяк не було тестерів, через що боялася, що буде затемним.

Тримала у руках NextBeau та Holika Holika. Як тільки побачила тестер саме Clearing, затестила, зрозуміла - він мені треба!!!

Шукай трохи нижче свотчі ще із магазину 👇🏻. Так, він має яскравий жовтий підтон, однак не є таким темним, як я боялася. Крім того, при розташуванні навіть під тон шкіри руки підлаштувався

Хочу і зазначити, що найкращий бб вважається саме Clearing, інші (Aqua, Moisturizing, Bouncing, Shimmering) мають гірший склад і містять потенційно комедогенні компоненти. Однак серед них можна знайти світліші відтінки з рожевим і сірим підтоном.

🫣 Коли назвали цей бб Clearing (очищаючим), то трохи погарячкували. Ну яке очищення від тону? 😅 Словом, не про це. Думаю тут усе зрозуміло)

Крем представленій у звичайній м’якій тубі з кришечкою, що відкручується.

Об‘єм 30 мл. Як на мене, він стандартний для тонуючих засобів.

Ціна в межах 200-250 грн. Мені на акціях обійшовся у 185 грн.

Після Purito думаю вааау, зекономила 😁

Надалі розповідатиму про Холіку, порівнюючи з Пуріто

Свотчі Холіки окремо, а також у порівнянні з Пуріто при різному освітленні.

Взагалі я вважаю недоречним порівнювати ці тони, бо вони мають різні відтінки. Кардинально різні.

Purito 21 відтінок - дуже сірий, навіть темним здається на руці.

Holika Holika - жовтий підтон, а відтінок більш світлий.

Однак є у цих кремів спільна риса - обидва ІДЕАЛЬНО підлаштовуються під МОЮ шкіру.

Так, як би це дивно не звучало, але жовтий тональний і сірий тональний - обидва «всілися» на моїй шкірі, підлаштувалися і загалом підійшли.

Крім того, мені здається, що Холіка навіть краще підходить 😅

Текстура у кремів дещо відрізняється. Думаю це зумовлено складом і ступенем перекриття.

Пуріто мені здається більш густим, Холіка - рідшим. Однак обидва мають КРЕМОВУ текстуру, не надто рідкі. Зручні у використанні.

Щодо перекриття.

Пуріто більш щільніший і за це я його обожнюю. Перекриття - щільне.

У Холіки перекриття зовсім трішки слабше, але для мене його також достатньо навіть зараз, коли є доволі видимі висипання. Отож перекриття - середнє.

ФІНІШ

Також відрізняється.

Пуріто - вологий, сяючий фініш. Дуже люблю його, навіть літом.

Холіка - сатиновий, натуральний. Він не виглядає наглухо матовим, але і не є таким сяючим чи вологим. Залишається здорове сяяння обличчя, ледь помітне, ЖОДНОГО натяку на жирний блиск.

Через це я його НЕ припудрюю, інакше моя шкіра виглядає дуже сухою і може лущитися

Вважаю, що ХОЛІКА краще підійде жирній/комбі шкірі. У мене гарно лягає на ретельно підготовлену шкіру!

АРОМАТ у Холіки більш нейтральний, до Пуріто довелося звикати. Спочатку він мені віддавав старою бабусиною косметикою 😅 Чомусь ніхто про це не говорить 🙈

Бб Холіка мені подобається у нанесенні. Спочатку наносила його лише пальчиками, бо так перекриття найбільш влаштовувало, але тепер у мене з’явився гарний пензель і бб чудово ним наноситься 🥰

На шкірі відчувається комфортно. Немає відчуття маски, стягнутості чи будь-чого іншого.

Обличчя з ним виглядає здоровим.

Лущення не підкреслює, у морщинки не западає.

Стійкий протягом усього дня. Звісно, якщо не тертися обличчям усюди 😅 У мене він не скочується, шкіра його не з‘їдає, плямами до кінця дня не залишається. От як наносила, так і є.

На телефоні, звісно, відбивається, але це у мене з кожним тональним.

Пуріто у носінні приблизно такий же, також не підводив і залишався на обличчі до ночі ☺️

Основною плюшкою Пуріто є екстракт центели азіатської у складі. Також він містить інші доглядові компоненти - Ніацинамід, алатоїн, пантенол, а Холіки Холіки - екстракт чайного дерева, який має антибактеріальні властивості.

Якщо ж порівнювати суто по складу, то звісно у Пуріто він кращий. Але і Холіка не містить потенційно комедогенних компонентів.

ПУРІТО:

Основні складові: Aqua (вода), Titanium Dioxide (діоксид титану), Ethylhexyl Methoxycinnamate (етилгексил метоксинамат), Cyclopentasiloxane (циклопентасилоксан), Butylene Glycol (бутиленгліколь), Ethylhexyl Salicylate (етилгексил саліцилат), і т.д.

Містить засоби захисту від сонця (Ethylhexyl Methoxycinnamate, Titanium Dioxide) і різні пігменти (Iron Oxides), які використовуються для надання кольору тональному засобу.

Містить різні екстракти та компоненти, такі як Niacinamide, Panthenol, Allantoin, Centella Asiatica Extract, які можуть мати зволожуючі та заспокійливі властивості.

ХОЛІКА ХОЛІКА:

Основні складові: Water (вода), Cyclopentasiloxane (циклопентасилоксан), Ethylhexyl Methoxycinnamate (етилгексил метоксинамат), Titanium Dioxide (діоксид титану), Dimethicone (диметикон), і т.д.

Також містить засоби захисту від сонця (Ethylhexyl Methoxycinnamate, Titanium Dioxide) та пігменти (Iron Oxides).

Містить екстракти, такі як Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, які можуть мати антибактеріальні властивості.

Обидва засоби містять різні силікони (наприклад, Cyclopentasiloxane, Dimethicone), які допомагають створити гладку текстуру та полегшують нанесення на шкіру.

Отож у Пуріто просто більше доглядових компонентів

З допису напевно зрозуміло, що про купівлю BB Holika Holika я не шкодую.

Як на мене, це чудова заміна Purito, до того ж вдвічі дешевша.

Holika Holika Clearing Petit BB Cream:

🤍 бюджетний. От правда дуже доступний. Тепер я можу не переживати що робитиму, якщо трапиться так, що Пуріто не зможу придбати 😅

🤍 створює натуральний сатиновий фініш

🤍 доволі стійкий

🤍 легко тушується і наноситься як руками, так і спонжиком чи пензликом

🤍 має непоганий склад та спф-компонент

🤍 підійшов чутливій проблемній шкірі. За 2,5 тижні використання жодних негативних реакцій, висипань чи погіршення уже наявного стану обличчя не спостерігаю.;

🤭 найбільше сподобається фанатам 13 відтінку у Пуріто, той має схожий жовтий підтон.

Отож здається я знайшла чудовий бюджетний тон, який вартий уваги ❣️ Тепер займає почесне місце у косметичці і моєму сердечку)

Сподіваюся було цікаво 🤗