Good-bye bad hair або історія боротьби із небажаним волоссям

Good-bye bad hair або історія боротьби із небажаним волоссям

Спідниці та шорти я перестала носити років у 12, коли ноги замість дитячого пушку почали "вбиратись" у волосся. Тоді ж почались певні комплекси. Але у 15 мама дозволила взяти бритву і я перестала стидатися волохатості (бо її можна легко позбутись) і стала одягати спідніці та шорти знову.

Час йшов швидко і витрачати його на боротьбу із зайвим волоссям хотілось все менше.

Тому , вже будучи студенткою, купила собі епілятор. Щастю не було меж, адже тепер між процедурами проходило 2-4 тижні, а не 3-7 днів.

Загалом, я була задоволена придбанням. Там був як сам епілятор з масажними насадками, так і тример (теж з додатковою насадкою). Але якщо гоління було безболісним, то тут для видалення волосся (особливо пах та пахви) треба було "трохи" потерпіти.

Good-bye bad hair або історія боротьби із небажаним волоссям

Далі в мене було знайомство з воском , шугарінгом та лазерною епіляцію.

Віск та шугарінг робила спочатку в салоні, потім пробувала самостійно і все одно поверталась до епілятора.

Ваксінг і шугарінг мають свої переваги перед епілятором - швидкість. Але проти цих переваг постає ціна))

і єдиним недоліком для всіх цих трьох процедур було вросле волосся. Саме через нього шукала інші способи.

Чотири роки тому вирішила зробити наступний крок у боротьбі із зайвим волоссям і записалась на лазерну епіляцію.

В мене досить світла шкіра і темне волосся. Тому все мало бути ідеально.

Але замість "4-5 процедур і ви навіки забудете про дискомфорт" (під "навіки" мається на увазі 6-24 місяці , для "контрольних" обробок, скажім так) в мене вийшло 5 і потім майстер запропонувала ще 2... але я вже відмовилась..

Час між процедурами , чомусь, не збільшувався. а так і приходила кожен 1-1,5 місяці, а не як спочатку обговорбвали 1 місяць, потім через 1,5-2 міс З поступовим збільшенням до 6 міс між процедурами. Тобто, я б мала пройти 5 процедур за рік-півтора, а по факту мала 5 процедур за 8 місяців і з не таким , як очікувалось, результатом. Так, волосся стало менше та воно стало тоншим, але не настільки, щоб його не голити. А процедура лазера не з дешевих. Тому після 5 сеансів я закинула цю ідею.

Комусь лазерна епіляція підійшла і вони задоволені. Але мені вона не сподобалась. Або апарат (як я потім вичитала) слабкий, і він розраховувався з самого початку на таке використання як в мене вийшло (понад 5 процедур) або мені просто так пошастило із "міцним, вольовим та сильним" волоссям... але шкода, шо вони на ногах, а не на голові такі🙈🤣

Пройшло ще трохи часу і мені на очі трапилась реклама фотоепілятора. Ну я і попросила його собі в якості подарунка на день народження.

великих надійна нього не мала після лазеру, але спробувати захотіла.

Чоловік подарував його незадовго до війни (за 4 міс), тож я його встигла ним покористуватися, а оцінити рещулттат вже після початку війни.

Користувалась згідно з інструкцією та за графіком у додатку.

Спочатку результату використання як такого не було. Але вже після 4-і процедури швидкість росту зменшилась, саме волосся стало тоненьким та світлим. але не зникло повністю.

перед війною якраз 23.02 я зробила останню процедуру та 24-го виїхала з Харкова.

І тут мене "догнав" результат. Я не користувалась засобами для видалення волосся півроку. Спершу не думала про це навіть, а вже після того, як оговталась за пару місяців, що треьа за собою глядіти все ж таки, то помітила, що волосся на ногах не видно. І до липня я ходила вільно-спокійно. потім вже з'ідила додому і забрала речі, в т.ч. І фотоепілятор, зробила процедуру і ось на тому тижні зробила чергову обробку (аж після літа). То я приємно вражена.

  1. Бритви. переваги: дешевий варіант, не потребує багато часу. недолік: процедури потрібно робити часто.
  2. Епілятор. Переваги: ефект Від процедури триває 2-4 тижні, можна робити у зручному місці та в будь-який час. Недоліки: ціна , болюча процедура, вросле волосся.
  3. Віск та цукрова паста. Переваги: тривалість ефекту (2-6 тижнів). недоліки: вросле волосся, робиться лише на волосся, яке відросло і його вже видно.
  4. Лазерна епіляція. Недоліки: ціна, підлаштовуватись лише під розклад салону/майстра. Сумнівний (в моєму випадку) ефект.
  5. фотоепілятор. Переваги: ефективність (тільки для світлої шкіри та темного волосся) доведена мною))) можна робити вдома у бідь-який час. Недолік: вартість апарату (хоча, я заплатила за сеанси лазеру стільки ж, скільки і коштує мій апарат). і за довгого використання може нагріватися . Але не критично.

Отже, я виклала свою історію боротьби з небажаним волоссям, яка триває майже 20 років🤪. Можливо, комусь мій досвід буде корисним. Або ви поділитесь своїми думками та досвідом з цього приводу.

Дякую за увагу)