Demchenko Alina

Класика є класика : Max Factor Colour Elixir Lip Liner у кольорі Red Poppy

Класика є класика : Max Factor Colour Elixir Lip Liner у кольорі Red Poppy
Класика є класика : Max Factor Colour Elixir Lip Liner у кольорі Red Poppy
Класика є класика : Max Factor Colour Elixir Lip Liner у кольорі Red Poppy
Класика є класика : Max Factor Colour Elixir Lip Liner у кольорі Red Poppy
Класика є класика : Max Factor Colour Elixir Lip Liner у кольорі Red Poppy

Я прихильниця червоної помади. Колись, я була з тих людей, хто її боявся наносити навіть вдома, не те що вийти на вулицю. Але час міняється, як і моя сміливість.

Червона помада - у всіх сенсах ідеальна і тому, вона потрубує ідеального нанесння. В таких випадках нас рятує олівець для губ.

Раніше в мене був старенький червоний олівчик від Ruby Rose, але він вже втратив свою актуальність ( ну він старий, та й текстура досить суха) . На заміну нього прийшов червоний олівчик Max Factor Colour Elixir. Це не перший олівчик вз цієї колекції, то ж я знала коли брала - він буде класним. Але не уявляла на скільки.

У мене є темний відтінок і не дивлячись на його м'якість, в мене були проблеми з нанесенням.

У випадку з 055 Red Poppy- жодних проблем. Він здатен без проблем м'яко і добре промалювати контур, та по потребі заповнити форму губ. Він комфортний, приємний і насичений. Текстура зовсім не суха. Він не розтікається і добре тримається. Користуватися ним - дійсно одне задоволення. Ви тільки подивіться на цей насичений червоний колір.

Так, доречі я зрозуміла, що кожен олівчик має свою текстуру і фініш - цей для мене найкомфортніший. Відтінок же - ідеальний ( занадто багато цього слова в цьому дописі 😂) . Він має майже нейтральний підтон, не дуже світлий і не дуже темний. ЦЕ МАЙЖЕ R255; G000; B000 У СВІТІ ДИЗАЙНА. Колір який являється для мене етелоном червоного.

Як я казала вище - стійкість в нього гарна. Так, авжеж, це вам не Ламель, але для класичного олівця тут гарна стійкість та пігментація. Малювала я губи, доречі, з першого разу, своїми кривими руками БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ПАЛИЧОК І СПОНЖІВ)))

Комфортно, гарно і витончено - що ще треба чекати від червоного олівця ?)

Хочу доречі попередити : в мене у старому дизайні. Наразі олівці в "чорному дереві" , цей же більш стандартний. Заточуються однаково зручно, а стержень олівця не ломається.

Класика є класика : Max Factor Colour Elixir Lip Liner у кольорі Red Poppy
Класика є класика : Max Factor Colour Elixir Lip Liner у кольорі Red Poppy
Класика є класика : Max Factor Colour Elixir Lip Liner у кольорі Red Poppy
Класика є класика : Max Factor Colour Elixir Lip Liner у кольорі Red Poppy
Класика є класика : Max Factor Colour Elixir Lip Liner у кольорі Red Poppy