Маска проти чорних точок чи для депіляції?

Маска проти чорних точок чи для депіляції?

Здавалося б, скільки разів вже обговорювали марне використання масок-плівок, так ні, недоходить, бо одні і ті ж граблі то є святе!

І хоча, "чорних цяток" не маю, натомість є сальні нитки, які чудо маска з активованим угілям від "Джерелія" обіцяла почистити, і якщо вірити відгукам на офіційному сайті робила це добре ( але тепер вже я добре знаю, що негативні відгуки там просто не пропускають).

Звісно, лох не мамонт, не вимре, тому я не відмовила собі в задоволенні придбати її, бо ж а раптом вона дійсно така чудова?

Адже виробник обіцяє нам не тільки видалення комендонів та надлишкового жиру, а й звуження пор, захист від потрапляння мікробів, зволоження, покращення пружності та еластичності шкіри, зменшення лущення, подразнення та навіть куперозу!

Ну і як тут, скажіть будь ласка, можна пройти мимо? Правда ж заманливо?

Але як відомо, обіцянка-цяцянка, а дурній голові радість🤣

Думаю, ви вже зрозуміли що ніякої користі від даної маски не було.

Спочатку я вирішила її спробувати на своїх проблемних зонах, а саме на носі та підборідді.

Перше що вразило це жахливий запах спирту ( хоча воно і не дивно, адже в складі він на першому місці), але ж краса потребує жертв!
Засіб швидко висох, утворивши плівку, через деякий час я її зняла без проблем, це звісно порадувало, але...

Плівка, яку зняла була абсолютно чистою, без будь яких слідів шкірного сала 🤣

Можливо з комендонами була б інша ситуація, але дуже сумніваюся!

Та я не з тих хто здається, тому зробила спробу √ 2 наносячи маску на все обличчя.

І ось тут відкрилась ще одна властивість, про яку чомусь скромно промовчав виробник, а саме - гарна депіляція 🤣

Звісно, це мій останній експеримент з масками-плівками, тому і інших хочу застерегти від такої безглуздої покупки!😉


Маска проти чорних точок чи для депіляції?