alena.rosee

Хайлайтер для волосся Balea professional More Blond

Хайлайтер для волосся Balea professional More Blond

Всім привіт! 💕

Хочу розповісти про цікаву серію для блонд волосся (натуральне або фарбоване) від Balea 💛

Користуюсь цими засобами давно , тому кому цікаво - читайте далі ✨

Цю серію я купляю периодично з року в рік , але користуюсь не постійно .

Саме серія More Blond розроблена для натурального або фарбованого світлого волосся.

Увага! Ці засоби не мають синього чи фіолетового пінменту, не нейтралізують жовтизну , не змінюють основний підтон. Якщо потрібні такі ефекти , це серія Silber Glanze 💜

При періодичному застосуванні шампуня і бальзаму волосся набуває блиск , деякі пасма стають трошки світліше , результат "Як волосся побуло на сонці та заграло новими переливами" 🌞

По моєму досвіду минулого користування (а флакони на фото я придбала нещодавно) , реально класний ефект десь після 4-5 застосування.

Я б не рекомендувала користуватись засобами на постійній основі , через час вони можуть підсушити волосся , але , знову ж по досвіду користування , я роблю так: перші 2 миття цими засобами , потім миття чимось іншим зволожучим , і чередую .

На фото і відео що додам далі ефект після 2 миття , так як я повернулась більш до свого теплого відтінку , то мені подобаються такі переливи 🤩

При не постійному застосуванні волосся м'яке , сяюче , пряме , досить гладке.

Опис виробника не додаю, ви його і сами зможете почитати на Мейкап , а ось склад з флакона додаю на фото , бо виробник змінив дизайн і можливо міг змінити і склад продуктів.

Запах: косметичний легкий , з солодинкою, але не насичений. На волосся не залишається .

Консистенція: шампунь досить концентрований , але в міру рідкий. Бальзам по консистенції як густий майонез.

На волоссі після другого миття такий ось ефект, не використовувала олійок , тільки термозахистний крем Balea Plex 💜 (фото додаю).

p.s. За ці вихідні всі дописи читала, лайкала, але не активнічала тут , соррі якщо не відповіла одразу в коментарях 🤓

Ви пробували цю серію? Чи хотіли б спробувати ? 🤩