Ta_nyaaaaaaa

Відновлювальна нічна маска з центелою азіатською FarmStay Cica Farm Night Repair Sleeping Mask

Відновлювальна нічна маска з центелою азіатською FarmStay Cica Farm Night Repair Sleeping Mask
Відновлювальна нічна маска з центелою азіатською FarmStay Cica Farm Night Repair Sleeping Mask

Привіт, красуні!

З форматом нічних масок я познайомилася лише недавно. Моєю першою стала нічна маска з екстрактом гарбуза 🎃 Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack. Про неї я розповідала раніше - https://club.makeup.com.ua/post/24505/

Тепер маю ще й відновлювальну маску, яку отримала у подарунок від Оксани К. 💞

Уже встигла протестувати її, тому готова ділитися враженнями.

Мініатюра у формі довгого пробничка, у якому дуже зручна відривна лінія.

Об'єм маски становить 4 мл. Вона також доволі економна у використанні. Наносила її уже двічі, вистачить ще на 2-4 рази.

Повнорозмірного засобу не існує, лише упаковка, яка складається з 20 шт. таких мініатюр.

Консистенція маски гелева, Доволі легка і приємна. Абсолютно не жирна і не липка на дотик.

Аромат трав'яний, не дуже інтенсивний. Характерний запах для усіх засобів з центелою у складі (кажу з особистого досвіду). На обличчі не відчувається.

Маска безпроблемно розподіляється по шкірі обличчя завдяки легкій, гелевій текстурі.

Я люблю наносити побільше, на основний догляд останнім шаром.

Перші 10-15 хв може відчуватися доволі сильна липкість, але згодом шкіра всмоктує продукт, який не виглядає плівкою.

*липкість ще залежить і від того на які продукти наносити зверху. У мене відчуття відрізнялися навіть після нанесення на різні кремчики для обличчя.

За відчуттями легкий холодок, заспокоєння, зняття напруження та почервонінь.

На ранок шкіра однорідного відтінку, сяюча і приємна на дотик, дууууже м'якесенька. Усі подразнення і почервоніння зникли. Ідеально підійшла моїй чутливій проблемній шкірі 🥰

На вигляд шкіра мені більше подобається після нічної маски з екстрактом гарбуза, а ця - з центелою азіатською, лише з другого використання більше потішила результатом.

Однак ця крихітка мені сподобалася дуже ☺️ Буду її повторювати, як і маску з гарбузом. Дуже зручно брати з собою у подорожі. Вони швидко реанімують шкіру і надають їй здорового вигляду.

Шкіра виглядає здоровою, адже стираються усі сліди втоми і навіть недосипання.

Раджу і вам маску з центелою азіатською FarmStay Cica Farm Night Repair Sleeping Mask, якщо ви полюбляєте такого формату маски 💚 Лише не забувайте, що ними не бажано користуватися часто.

Water, Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Caprylyl Methicone, Niacinamide, Pentylene Glycol, Phenyl Trimethicone, Alcohol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Chondrus Crispus Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Carbomer, Polyacrylamide, Caprylyl Glycol, C13-14 Isoparaffin, Sodium Hyaluronate, Aminomethyl Propanol, Fragrance (Parfum), Adenosine, Laureth-7, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Centella Asiatica Extract, Yellow 5 (CI 19140), Blue 1 (CI 42090).

Загалом склад, як мені здається, непоганий за ці кошти і як для нічної маски. Він мені подобається. Тут і ніацинамід, і гіалуронова кислота, і екстракт центели азіатської, і аденозин. Ну і нікуди без силікону (звісно, нічна маска, "плівка", що створює парниковий ефект) ароматизаторів, загущувачів, барвників і стабілізаторів))

Багато інгредієнтів спрямовані на зволоження та покращення стану шкіри. Проте, ароматизатор і наявність алкоголю (СПИРТУ) мені не дуже подобається, так як вони можуть бути проблемними для деяких типів шкіри, особливо чутливої чи схильної до алергій.

Коротко про кожен компонент:

💧 Вода (Water) -основний компонент, використовується як розчинник і розріджувач для інших інгредієнтів.

💧Бутіленгліколь (Butylene Glycol) - зволожувач і розчинник, вважається безпечним для багатьох типів шкіри.

💧 Гліцерин (Glycerin) - зволожувач, допомагає утримувати вологу в шкірі.

💧 Трегалоза (Trehalose) - зволожувач, допомагає зберігати вологу в клітинах шкіри.

💧 Капрілілметикон (Caprylyl Methicone) -силіконовий полімер, що надає гладкість і допомагає розподілити продукт на шкірі.

💧 Ніацинамід (Niacinamide) - форма вітаміну В3, може поліпшити текстуру шкіри та зменшити почервоніння.

💧 Пентіленгліколь (Pentylene Glycol) - зволожувач і розчинник.

💧 Фенілтриметикон (Phenyl Trimethicone) - силіконовий компонент, що надає гладкість.

💧 Спирт (Alcohol) - зазвичай не рекомендується для сухої та чутливої шкіри, може викликати сухість.

💧 Аммоній акрилойлдиметилтавтовий/вінілпіролідоновий кополімер (Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer) - загущувач та стабілізатор.

💧 Екстракт ірландського моху (Chondrus Crispus Extract) - має зволожувальні властивості.

💧 Екстракт цукрової тростини (Sugarcane) (Saccharum Officinarum Extract) - містить антиоксиданти.

💧 Карбомер (Carbomer) - загусник.

💧 Поліакриламід (Polyacrylamide) - полімер, використовується для забезпечення текстури.

💧 Капрілілгліколь (Caprylyl Glycol) - зволожувач і консервант.

💧 C13-14 Ізопарафін (C13-14 Isoparaffin) - емульгатор і загусник.

💧 Гіалуронат натрію (Sodium Hyaluronate) - форма гіалуронової кислоти, що забезпечує зволоження.

💧 Амінометилпропанол (Aminomethyl Propanol) - регулятор pH.

💧 Ароматизатор (Fragrance) - може викликати алергічні реакції у деяких людей.

💧 Аденозин (Adenosine) - допомагає у зменшенні зморшок і покращенні текстури шкіри.

💧 Лаурет (Laureth-7) - кмульгатор.

💧 Дисодієвий едтат (Disodium EDTA) - хелатуючий агент, використовується для збереження стабільності продукту.

💧 1,2-Гександіоловий (1,2-Hexanediol) - зволожувач і консервант.

💧 Екстрак центели азіатської (Centella Asiatica Extract) - має заспокійливі та протизапальні властивості.

💧Барвники, що додають косметичній продукт колір.