Pilirina 💛💙

Шкодую, що одразу не взяла дві банки Nouvelle

Шкодую, що одразу не взяла дві банки Nouvelle

Хочу поділитися з вами своєю професійною робочою конячкою - масочкою Nouvelle Color Glow Maintenance. Моє волосся в'юнке, пухнасте і пористе. Фарбоване срецблондом та ламке. Так, природа дала те, що є і треба вміти з цим працювати.

Переваги Color Glow:

  • Нормалізує PH шкіри голови, візуально відновлює структуру волосся, що особливо важливо після фарбування.
  • Вітамін Е антиоксидант, що стабілізує колір і перешкоджає вимиванню пігменту. Посилює синтез колагену і еластину, нейтралізує вільні радикали, захищає волосся від шкідливого впливу УФ-променів.
  • Протеїни рису відновлюють природну структуру, пружність і блиск волосся, захищаючи їх від ламкості і запобігаючи появі нездорових посічених кінчиків.
  • Протеїни пшениці зволожують волосся, роблять їх гнучкими й блискучими. Активно нейтралізують дію вільних радикалів.

Маска дуже густа. Кількість нанесення мінімальна, більше чайноі ложки за раз не розходиться, але розподіляється по волоссю легко, воно іі миттєво зжирає.

Аромат парфумований, салонний, приємний, не напружує.

Змивається легко, працює на волоссі швидко. Люблю штучки з якими не потрібно висиджувати подовгу чи гріти феном. Волосся можна прочесати пальцями, відчуття наче після кератину.

Зволоження волосся є. Кінчики не хрумтять, не стирчать і стоять дротом. Якщо дуже поспішаю, користуюся після неі тільки термозахистом+феном. Якість волосся дотично і візуально класне.

ПЕРЕВАГИ:

  • Візуальний ефект
  • Працює швидко
  • Приємний аромат
  • Легко змивається, немає відчуття силікону на волоссі
  • Не обтяжує волосся, можна прочесати навіть пальцями
  • Економно витрачається
  • Не впливає на частоту миття
  • Волосся м'яке, кінчики не хрумтять

Тепер хочу спробувати всю серію Nouvelle Color Glow, щоб оцінити повну картину з використанням лінійки засобів.

Рекомендую власницям пористого волосся! Для мене це одна з кращих масочок для моєі гривки.