Ганночка Тетяна

Підбірка топових олівців для губ у нюдових/коричневих відтінках.

Підбірка топових олівців для губ у нюдових/коричневих відтінках.
Підбірка топових олівців для губ у нюдових/коричневих відтінках.
Підбірка топових олівців для губ у нюдових/коричневих відтінках.
Підбірка топових олівців для губ у нюдових/коричневих відтінках.

У цьому пості я зібрала 4 найулюбленіших олівців для губ, які мені дуже подобаються.

Підбірка топових олівців для губ у нюдових/коричневих відтінках.

Про 3 з них я вже писала, тому не буду детально їх описувати, можна почитати в попередніх дописах.

Із останніх придбаних - олівчик від Glambee у 110 відтінку, який я дуже давно хотіла спробувати, та його не було в наявності. На щастя їх нещодавно завезли і я нарешті його купила. Та, як виявилося, колір нової партії відрізняється від тих, що були раніше. У мене не було попередньої версії, та судячи по фото і відгукам, відтінок олівця і справді змінився, він став більш розовіший. Це такий коричнево-рожевий відтінок, трохи темніший, ніж був, але все одно мені він подобається і гарно виглядає на губах.

Якщо провести легку лінію, то тон наче коричневий, а як тільки щільніше його наносиш, то більше проявляється рожевість, а місцями навіть проступає сірість.

Грифель не дуже твердий, малює м'яко, текстура олівчика кремова, лягає рівномірно.

Взагалі я зараз не наношу олівці на всі губи, бо маю сухість і лущення, але Glambee заради цікавості все ж таки спробувала. Коли стан шкіри губ покращиться, то буду його використовувати саме так. Стійкість має чудову, довго тримається. Хоч відтінок і не той, що очікувала, але олівець мені сподобався.

Гелеві олівці від Lamel і Lnpro обожнюю за їх кольори і легкість в нанесенні. По текстурі вони ідентичні, я не бачу різниці. Вони м'яко лягають, дуже пігментовані, користуватися ними одне задоволення!

Lamel 410 трохи світліший і розовіший за Ln pro 107, хоча вони дуже схожі.

Обидва наношу в якості контура, іноді розтушовую трохи в середину губ і добавляю блиск. Комбо виходить прекрасне. Lamel ніжніше виглядає на губах, але і Ln pro теж дуже гарний. За його допомогою можна зробити саме коричневий контур.

Обидва олівця мають вражаючу стійкість, дуже подобається їх якість. Уваги варті.

Олівчик від Bless beauty має самий холодний коричневий колір в моїй невеликій колекції.

Давно шукала подібний. Малюю ним тільки контур, в парі з блиском виглядає класно.

Із всіх олівців, що маю, цей по текстурі програє іншим, бо грифель твердіший, якщо наприклад порівнювати з Glembee і його текстура не така кремова, а більш сухіша, та його відтінок підкорює і в принципі для контуру піде. Стійкість непогана, мене влаштовує.

Ця четвірка у мене сама ходова, відтінки олівців дуже красиві, актуальні на кожен день. В комбінації з олівцями використовувала блиск для губ від Maybelline Lifter gloss 21 Gummy bear.