Anna_feerie

Шукаємо крем для найсухіших лапок

Шукаємо крем для найсухіших лапок

Nivea - для мене це перевірена роками класика. Знаєте, той випадок, коли в будь-якому місті світу можна купити знайомий засіб і отримати очікуваний результат. Звісно, ніхто не обіцяє зірок з неба, але якщо то шампунь, то він вимиє вам волосся якщо гель для душу - зробить гігієнічні процедури ефективними та приємними (особливо, якщо то гель з абрикосовим ароматом 🤗). І так далі.

Креми для рук я також неодноразово використовувала, ніби все було непогано. Але цього разу я вирішила купити знамениту шайбочку мультитаск. Виробник відзначає, що засіб підходить для обличчя, рук та тіла, причому не тільки для дорослих, але й для дітей.

Тому, коли температура повітря знизилася, а мої руки через регулярні прогулянки з собанею без рукавичок та регулярне порсання в олійних фарбах та розчинниках стали волати про допомогу - я дістала ту чудодійну баночку.

Та через деякий час використання я помітила, що крем не працює. Просто нічого не робить для моєї шкіри. Тут скажу, що сама винна, адже треба було вивчати склад перед тим як хапати перше, що побачила) В складі парафін, мінеральна олія та ланолін. Нічого поганого не хочу сказати про ці інгредієнти, адже в деяких випадках (та для певних людей) вони можуть бути ефективними, але на мені то не працює.

Тоді я пішла розбирати свою шафку і натрапила на своє улюблене масло ши (або каріте). На етикетках його ще називають Butyrospermum Parkii (Shea) Butter. Це справді крута штука, в засобах для обличчя вона відповідає за м'якість, зволоження та рівний тон, а в бальзамах/масках для волосся це про живлення, блиск та пружність локонів.

Якщо чесно, я не фанат масел, але тут зробила виняток і не жалкую. В чистому вигляді цю олію використовують для масажу, пом'якшення загрублих ділянок шкіри, замість бальзаму для губ. Я ж мажу її на руки та додаю в крем.

Та головне - воно допомагає! А ще мені здається, що ця баночка не закінчиться ніколи)) Також олію каріте я наношу на лапки собаньки. Справа в тому, що він в мене б'ютіголік і весь час намагається злизаьи з мене всі креми)) Звісно, свої лапки він також облизує, тому маю бути впевнена, що засіб безпечний для здоров'я 🐶

Якщо ж ви все ж таки надаєте перевагу текстурі крему, то на Мейкапчику є найкращі баночки всіх часів від Palmer's (тут можна брати будь-який і не помилитися), також непогані варіанти є в D'oliva:

Всім тепла і гарного настрою!😍