alena.rosee

Покупочки цього тижня

Покупочки цього тижня

Сьогодні приїхав не тільки подарунок від Мейкап та Maybelline , за який я дуже вдячна 💕 і згодом як все протестую, то напишу відгук 🤩

а і інша посилочка та лист від Тома 🤭

Що приїхало :

  • Спрей полуничний Skil Strawberry fizz 🍓 - давно в кошику , відгуків мало, але я люблю все полуничне , тому все ж замовила 🍓 обєм великий , як у спреів bbw 🫧
  • Паста зубна Marvis - користуюсь цими пастами років 7 точно , периодично купляю, ціна якість влаштовує . Зараз у нас на них пішла мода , але це просто хороша паста. Наприклад , на її батьківщині , в Італії , ця паста як звичайна паста , продається у будь-якому супермаркеті чи дрогерії. За всі роки моїм улюбленим смаком є Жасмін, хоча кожен рік виходять нові , ось Османтус цікавий) а на беру : Лакрицю, Аніс та Корицю. Перші два терпіти не можу цей смак, Корицю люблю , але ця паста мені робить подразнення роту через насичений вміст кориці.
  • NYX soft matte Los Angeles- еееее нарешті виловила цей відтінок ! 🖤 Я ще з тих "дрєвніх" що знають цей колір як лімітку , потїм він став в постоянці. Ідеальний тауп mauve колір. Ван лав 🖤
  • Byomа сироватка з саліцилкою - гарні відгуки , спробую 💜

Подарунки до покупки 🎁

1. пробники Шампунь та Бальзам нового для мене бренда

2. Chanel Chance eau fraiche

3. Moschino Toy 2

4. новий Діор Місс Діор на пробу

А від Форда прийшлов лист 🖤

що там , покажу пізніше , але недавно розпробувала новий аромат Minerale Oud , і про нього також є що сказати 🫧