Дарина🦉

Спрей-термозахист для волосся

Спрей-термозахист для волосся

Привіт дівчатка!

Ділюся знахідкою для захисту волосся, яку придбала по рекомендаціі Iryna Koval. Давно не користувалася, саме спреєм-термозахистом, і вже забула яка то класна річ. В своїй рутині користуюсь тільки феном, рік тому згоріла плойка 3в1, і я так і не придбала нову😂. Але сухі кінчинки є, і тому термозахист не зашкоде.

Переваги спрею-термозахисту від виробника:

  • · забезпечує термозахист до 220°C;
  • · захищає волосся від впливу холоду, вітру, морозу та сонця;
  • · обволакує локони невидимою захисною плівкою по всій довжині;
  • · полегшує розчісування заплутаних локонів;
  • · кератин запобігає ламкості та пошкодженню структури волосся внаслідок теплового впливу;
  • · комплекс амінокислот розгладжує поверхню волосся, глибоко зволожує та живить;
  • · екстракт ламінарії відновлює здоровий блиск і еластичність;
  • · не склеює і не обтяжує локони;
  • · зручний формат спрею.

Зовнішній вигляд:

Засіб представлений в зручному форматі спрею. Якісний пластиковий флакон білого кольору. Розпилювач гарно працює, рівномірно розпилює засіб по волоссю. На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 200 мл.

Аромат та текстура:

Аромат – легкий та ніжний, мені нагадує крем з якимось квітками. Залишається на волоссі пару годин.

Текстура – рідка водичка (прозора), не липка, не олійна, невагома на дотик.

Склад (інформація з сайту):

Aqua, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Laminaria Digitata Extract, Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Lactic Acid, Betaine, Sodium PC, Sorbitol, Serine, Glycine, Glutamic Acid, Alanine, Lysine, Arginine, Threonine, Proline, Methylparaben, Propylparaben, PEG-12 Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Polyquaternium-7, Polyquaternium-44, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Triethanolamine, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

Активні компоненти:

Комплекс амінокислот, гідролізат кератину, екстракт ламінарії.

Спосіб застосування:

Рівномірно розпилити спрей перед термообробкою на вологе, підсушене рушником волосся. Розподілити гребінцем по всій довжині. Не змивати. Висушити феном. Зробити укладку.

Результат від використання:

  • · Дуже гарно живить та зволожує волосся
  • · Робить волосся гладким, прибирає пухнастість
  • · Забезпечує легке розчісування, волосся не плутається
  • · Надає гарного блиску, волосся виглядає дуже живим
  • · Не обтяжує волосся, не бруднить його
  • · Не склеює волосся
  • · Легкий та економічний в використані ( 6-7 розпилювань, мені вистачає на всю довжину)
  • · Дарує легкий та приємний аромат
  • · Зручний формат, можно брати з собою.

Тож як висновок, можу сказати що задоволена цим засобом, та залюбки повторю ще!

Дякую 🦉

Спрей-термозахист для волосся
Спрей-термозахист для волосся
Спрей-термозахист для волосся