Vikulyk

Скраб з неймовірно смачним ароматом солодощів, я не могла пройти повз

Скраб з неймовірно смачним ароматом солодощів, я не могла пройти повз

Я не знаю, що більше мені нагадує аромат цього скрабу, чи то шоколадний бісквіт, чи Орео, чи дійсно Нутеллу, але він такий смачний і реалістичний, що просто викликає апетит.)

Доречі, консистенція на вигляд теж, наче десерт, це неймовірне задоволення для гурманів, якщо ви такі ж солодкоїжки, як і я 😋

Раніше в догляді за тілом я обожнювала кавові нотки, але цього разу шоколад їх переміг, хоч вони схожі між собою, проте тут солодше ❤️

Скраб з неймовірно смачним ароматом солодощів, я не могла пройти повз

Скрабуючі частинки доволі потужні, консистенція плотна, з ним гарно можна промасажувати шкіру і мені це подобається, не люблю легкі скрабики, тому і в цьому плані догодив.

Після використання відчуваю також легке зволоження, шкіра ніжна і приємна на дотик. Аромат хоч в незначному обсязі, та зберігається на тілі після душу.

Насправді мені дуже сподобався скраб, по всіх параметрах, я не чекала, що аромат настільки буде крутим і реалістичним, не кажучи про те, що він гарно скрабує, та щей зволожує шкіру.

Цей скрабик справжнє відкриття і любов, покорив душу солодкоїжки, а зараз хороші знижки, тож треба пробувати і тішити себе 😍