alena.rosee

#multilipstick

#multilipstick

Всім привіт! 💕

Сьогодні трошечки експромту 😁 а все чому?

Тому що перечитав недавно багато дописів із челенджу IHaveNo, багато дівчат написати про мультитаскер , та й що казати , і я написала , бо не дуже люблю засоби ВсевОдному та й часто по якості ці засоби так собі.

Деякі бюджетні в мене все ж є, це рідкий 4в1 Eveline та 2в1 в твердому стіку від LCF. Був ще Dior контур стік 2в1, але це трошкі інший засіб. Так, я люблю більш коли все окремо , тіні то тіні , помада то помада .

Але, часто мультитаскер то помада (по складу), а румяна в стіку - матова помада )

Тому я вирішила , а що якщо взяти першу ліпшу помаду зі столику якогось не дуже яскравого відтінку , без блискіток і зробити той моно-макіяж , який я б і зробила тим самим мультитаскером?) 🤭

Перша помада що мені трапилась в поле зору - це лімітка від Kiko Milano Blossoming Beauty у відтінку 03 🌸

Це шикарний металевий футляр на магніті , на ковпачку квіточка , сам стік помади також оздоблено квітами 🌸

Ця помада хоч і лімітка , але її аналоги ще зволожуюча помада та схожа помада Джеллі, які я відмітила)

Для #multilipstick makeup :

  • нанесла тон на все обличчя , пару крапель консилера, хайлайтера, оформила брови (фото 1)
  • наношу помаду: як румяна пензликом для рідких текстур , як тіні - пензлик бочонок, на губи просто зі стіку
  • додаю міні тінь скульптором та додаю "тінь" в куточки губ олівцем
  • фарбую віі
  • фіксую макіяж спреем ✨

Якраз вийшло сонечко та golden hour і я ото все пофоткала 🤭

Як вам? 💕 а ви практикуєте свою помаду замість румян ?) Якщо ні, то давайте також експерементувати з макіяжем 😁

Тоді чекаю і на ваші дописи про помаду-універсал 💐