Ta_nyaaaaaaa

Вируюча пудра для ванни Joko Blend Summer Vibes | Буль-буль :)

Вируюча пудра для ванни Joko Blend Summer Vibes | Буль-буль :)
Вируюча пудра для ванни Joko Blend Summer Vibes | Буль-буль :)
Вируюча пудра для ванни Joko Blend Summer Vibes | Буль-буль :)

Ця прекрасна баночка дісталася мені від красуні Zhukovka 🌸

Завдяки ній знайомлюся ближче з Joko Blend 🇺🇦

Загалом я дуже люблю бомбочки для ванни, екстракти, суміші, сіль і все у тому роді. Тому спробувати вируючу пудру було ну дуже цікаво! Тут навіть назва от яка, що викликає захват і ще більше цікавості 😍

Крізь прозорий пластик баночки видніється яскрава жовта пудра 💛

Об‘єм засобу становить 200 мл, яких повинно вистачити на два повноцінних прийоми ванни 🛀🏻

Порошок дуже дрібного помолу, однорідний і приємний на вигляд.

Аромат. Ще назва цієї пудри для ванни говорить про аромат 😻 І признаюся, прочитавши її, я відразу відкрила аби понюхати 👃🏻

Ммм, пахне так смачно!!! Це яскраві солоденькі соковиті цитрусові 🍊, ледь кисленький ананас 🍍,

і щось по типу манго 🥭

та банану 🍌

Справжній вибуховий фруктовий бум 💥

Аромат тут же переносить на узбережжя моря, я шезлонгу, в руці коктейль, а поруч таця з фруктами. Палить яскраве сонечко, у повітрі стоїть той самий аромат… аромат літа, тепла, комфорту і позитиву!

Я вбачаю його дещо схожим на бомбочку для ванни:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sea Salt, Corn Starch Modified, Oryza Sativa Oil, Water, Polysorbate-80, Parfume, Tea Tree (Melaleuca Alternifolia) Essential Oil, CI 19140.

🫧 Sodium Bicarbonate (гідрокарбонат натрію) - це лужний компонент, який може допомогти зберігати рівновагу pH у виробі та взаємодіяти з іншими інгредієнтами, забезпечуючи вируючий ефект.

🍋 Citric Acid (лимонна кислота) - взаємодіє з гідрокарбонатом натрію для створення вируючого ефекту. Також може використовуватися для контролю pH.

🌊 Sea Salt (морська сіль) - надає корисні мінерали для шкіри з водою, а також забезпечувати текстурні властивості.

🌽 Corn Starch Modified (модифікований кукурудзяний крохмаль)- використовується для забезпечення консистенції та текстури виробу.

🌾 Oryza Sativa Oil (рисова олія) - забезпечує зволоження та догляд за шкірою.

💧 Water (вода): Основний розчинник та розподілювач інших інгредієнтів.

🩸Polysorbate-80 - емульгатор, який служить для розчинення та розподілу олій у воді.

🪄 Parfume (ароматизатор) - додає приємний запах.

🌲Tea Tree (Melaleuca Alternifolia) Essential Oil (олія чайного дерева) - має антисептичні та заспокійливі властивості для шкіри.

💛 CI 19140 - це барвник (жовтий 5), використовується для надання виробу кольору.

Загалом, склад вируючої пудри містить різні інгредієнти, які \ забезпечують приємний запах, зволоження шкіри та вируючий ефект під час використання у ванні 🫧

Для прийняття однієї ванни виробник радить використовувати 100 грам пудри, тобто половину баночки.

Я ж трішки задивилася та висипала більше, але це аж ніякого негативного впливу не мало.

Єдине що❗️Будьте обережні, коли висипаєте, щоб суміш не потрапляла прямо на шкіру у сухому вигляді. У мене потрапило на ногу, і шкіра почервоніла та підпікала, однак за пару хвилин усе пройшло.

Була б я не я, якби без казусів 🤪

При взаємодії з водою пудра прикольно шипить (як бомбочка для ванни), а також піниться, у сукупності створюючи той самий вируючий ефект, ух!)

Як тільки пудра потрапила до ванни, змішалася з водою і тут же розчинилася, вона заполонила приємним ароматом усю ванну кімнату 🥭

Вода змінила колір на ледь жовтий, але це майже не помітно через піну, яка утворилася від гелю, який я додала раніше.

15-30 хв я лежу у ванні і просто насолоджуюся. Аромат, загалом атмосфера - ідеально для розслаблення.

Зробивши всі наступні процедури, я покидаю ванну і помічаю що:

✨ моя шкіра м‘яка, гладка і ЗВОЛОЖЕНА наче після лосьйону

Це величезний плюс, бо на відміну від пудри, бомбочки для ванни інколи сушили мою шкіру;

✨ ванна залишилася чистою, пудра не фарбує її

✨ я почуваюся відпочившою, повною сил і гармонії

Це був мій перший досвід використання саме пудри для ванни і я залишилася задоволеною на всі 100000% ❤️‍🔥

Для любителів бомбочок для ванни тих, хто любить полежати розслабитись, насолоджуючись ароматом, наполегливо раджу спробувати вируючу пудру для ванни Joko Blend, особливо з ароматом Summer Vibes ☀️ Прикріпляю ще інші аромати такого цікавого формату засобу 🤗

Особисто я впевнена, що ще не раз повторю покупку такої баночки!

Усім гарного настрою і прекрасних, уже весняних вихідних! Чмаф 😘