Olivia

Базовий крем з керамідами, який вам сподобається!

Базовий крем з керамідами, який вам сподобається!

Все тому, що у догляді, на мою думку, має бути нейтральний продукт, який у разі надмірної чутливості чи лущення буде заспокоювати шкіру. Але також цей базовий крем може закривати інші активні компоненти - кислоти чи ретинол. Тому я обрала крем від Purito. Цей бренд дуже люблю, тому при покупці не вагалася.

Базовий крем з керамідами, який вам сподобається!
Базовий крем з керамідами, який вам сподобається!
Базовий крем з керамідами, який вам сподобається!
Базовий крем з керамідами, який вам сподобається!
  1. Я кайфую від пакування косметики Purito, цей продукт не буде винятком. Сам форм-фактор видався мені дуже цікавим, пляшечка з помпою вселяє довіру - так менше мікробів може потрапити у продукт. Сама упаковка із переробленого пластику. Помпа працює добре, не видає надто багато продукту. Щоправда, не знаю, чи буду я такою ж задоволеною, коли продукт почне закінчуватися, подивимось.
  2. Плюсом є об'єм в 100 мл. Якщо поділити ціну навпіл (як за традиційний крем у 50 мл), то ціна кусається вже трохи менше:)
  3. Крем не має запаху, для мене це плюс. По консистенції ближче до крему, аніж до гелю.
  4. У мене жирна шкіра, але крем не видається мені "важким". Навпаки, він добре вбирається шкірою, зволожуючи її. Не залишає неприємної плівки чи липкості.
  5. У складі є кераміди, які відновлюють бар'єр шкіри, що особливо важливо у холодну пору або ж якщо ви використовуєте агресивні засоби - ретиноїди, кислоти та ін.
  6. Я використовую його вранці і ввечері, закриваю ним і кислоти і заспокійливі сироватки і дуже задоволена ефектом. Із функцією базового відновлювального засобу цей крем справляється на відмінно.
  7. У мене проблемна шкіра, схильна до комедонів. Якогось видимого погіршення ситуації я не помітила за час використання крему, а тому маю надію, що і на далі все буде добре.

Дякую, що зазирнули у цей пост. Діліться у коментарях, чим ви рятуєте та відновлюєте шкіру, цікаво буде почитати. Всім цьом!

💄Також можете зазирнути у мій пост про "той самий" ВВ-крем від Purito: https://club.makeup.com.ua/post/21691/