SomovaFM

Доглянуті брови та вії з сировтакою від Hedonic

Доглянуті брови та вії з сировтакою від Hedonic

Кожна красуня вже знає про цей чудовий Український бренд. А чи знали ви, що в їх асортименті є сироватка, яка допомагає відновлювати війки та брови після ламінування?

Вже більше місяця користуюся нею і маю що сказати.

Почну з пакування, воно чудове та впізнаваєме. Сама сироватка в бірюзовому тюбику. Має довгу тонку щіточку, із середньої жорсткості коротенькими ворсинками. Горлишко засобу завужене зсередини і ширше ззовні, аби було зручно обмокнути щіточку, бо засобу на ній дістається дійсно багато.

Об'єм сироватки 11 мл і цього має вистачити прям дуже надовго.

В складі є багато олійок, які пом'якшують та насичують волоски.

Сироватка прозора, без якогось аромат. Консистенція рідка та взагалі не жирна, не дивлячись на такий багатий олійками склад.

Доглянуті брови та вії з сировтакою від Hedonic
Доглянуті брови та вії з сировтакою від Hedonic
Доглянуті брови та вії з сировтакою від Hedonic

Сироватку наношу двічі на день після душу на сухі чисті брови. Лягає на вона рівно, не тече, не склеює їх та не викликає жодних подразнень. Треба вичекати хвилин 15 аби вона увібралася. Та ще мені подобається, як сироватка фіксує бровки в період нанесення. Без плівки чи стягнутості шкіри, брови просто сяють і дивляться саме в тому напрямку, як ви їх розчисуєте наносячи засіб.

Я не ламіную брови, але результат який помітила за місяць використання: мої бровинки сталі міцніші та товстіші. Від неї не ростуть нові, це не активатор росту, не плутайте. Це саме гарний базовий догляд для відновлення та підтримки пружності і міцності ваших брів.