Ta_nyaaaaaaa

Шампунь з пробіотиками для захисту кольору Masil 5 Probiotics Color Radiance Shampoo

Шампунь з пробіотиками для захисту кольору Masil 5 Probiotics Color Radiance Shampoo
Шампунь з пробіотиками для захисту кольору Masil 5 Probiotics Color Radiance Shampoo

Привіт, красунечки 🌸

Напевно ви здивувалися для чого мені шампунь для захисту кольору, якщо я не фарбуюся? 😁

Цей пробничок я отримала у подарунок і настільки мені сподобався його колір, що я поспішала його протестувати))

І уже після тестування я почитала, що взагалі-то він для захисту кольору фарбованого волосся.

Тому моя оцінка буде з огляду на якість очищення, а не збереження кольору 🤗

Пробник має об'єм 8 мл. Його вистачило на 3 повноцінних намилення та промиття шкіри голови. Три тому що у вечір перед миттям використовувала спрей Minox, який ну тааак бруднить волосся 🥴

Також виробник представляє упаковку 20 пробників по 8 мл, мініатюру шампуню 50 мл, а також об'єми 150 мл, 300 мл та 500 мл.

Відкривається цей пробник дуже складно. Не взяла у ванну ножиці і поверталася з мокрою головою за ними у кімнату 😁

Відривна лінія працює погано.

Аромат шампуню дуже приємний - косметичний, легкий, ненав’язливий. Мені сподобався.

Консистенція гелева, зовсім не рідка і не тече. Піниться дуже гарно. Шампунь має злегка рожевий відтінок.

Water, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Ol, Fragrance, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, 1,2 -Hexanediol, Cocamide MEA, Decyl Gluco- side Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Sodium Citrate, Disodium EDTA, Citric Acid, Allantoin, Phenoxyethanol, Guar Hydroxypropytrimonium Chloride, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Royal Jelly Extract, Persea Gratissima (Avo- cado) Fruit Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Ext- ract, Daucus carota sativa (Carrot) root Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Luffa Cylindrica Fruit Extract, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Malus Domestica Fruit Extract, Adansonia Digitata Seed Extract, Lactobacillus Ferment, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Hamamelis Virgi- niana (Witch Hazel) Leaf Extract, Salvia Offici- nalis (Sage) Leaf Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Ext- ract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Houttuynia Cordata Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Butylene Glycol, Cl 17200 Ethylhexylglycerin, Cynanchum Atratum Extract.

Цей шампунь містить ряд інгредієнтів, спрямованих на збереження кольору волосся, таких як Polyquaternium-10 та Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride. Крім того, він містить ряд екстрактів, таких як Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, які можуть сприяти захисту кольору. Загалом, склад виглядає досить безпечним, і його можна використовувати для очищення натурального волосся.

Звичайний типовий шампунь з сульфатами. Але ж я їх не боюся 😉 Адже шампунь містить і доглядові компоненти!

Як я уже вказала, шампунь піниться дуже гарно.

Завдяки густій гелевий текстурі, вистачає краплі розміром з 5 копійок, щоб промити шкіру голови.

Мені вистачило 8 мл аби промити волосся тричі.

Ще під час миття відчуваю, що шкіра очищається гарно, але по довжині волосся не пересушується та не плутається.

🫣 Перше, що мене насторожило - це свербіж як тільки я зняла рушник з голови.

Подумала, що знову невдалий шампунь і боротися з наслідками ще довго, АЛЕ відразу після сушіння дискомфорт зник.

Волосся укладала стандартно - з використанням щітки та фену.

Додаю фото волосся відразу після миття, на другий та на третій день.

Волосся розсипчасте, гладеньке, не плутається, прочісується легко.

Якби не користувалася Міноксом, то свіжості мені б сміливо вистачило на ЧОТИРИ дні.

Тобто шампунь надає свіжості надовго. Нагадую, у мене жирний тип шкіри голови.

🤍 незважаючи на те, що шампунь призначений для фарбованого волосся, він має гарний вплив і на натуральні пасма;

🤍 має приємний аромат;

🤍 густа консистенція, що робить продукт економним;

🤍 гарно промиває шкіру голови, даруючи свіжість на 3, а то й 4 дні для жирного типу;

🤍 є чудовий формат пробників та мініатюри 50 мл, що дає змогу спробувати продукт та зрозуміти чи варто купувати повнорозмірний флакон;

🤍 не пересушує довжину і не сплутує волосся;

❗️викликав свербіж відразу після миття.

Незважаючи на один насторожливий мінус, я була рада спробувати такий шампунь. Загалом він мені сподобався, але для кращого ознайомлення я б ще взяла декілька пробників чи мініатюру 50 мл шампуню, що буде підходити під мій тип шкіри голови та волосся. Найбільше підкупив об‘єм після використання та гарне очищення, хоч і шампунь не призначений для мого типу волосся 🤗

Такі пробнички ну дуже зручно брати з собою (але тоді і про ножиці треба не забути ✂️).

Не в тему, але сьогодні рівно 6 років з мого першого замовлення на Мейкап. То ж руки якось по особливому чешуться замовити ще щось "дуже потрібне" 🤣