Гала 💟 Ольга

#howmuchispendonfacecare Вартість догляду

#howmuchispendonfacecare Вартість догляду

Ta_nyaaaaaaa ☺️підняла класну тему, хочу порахувати свій догляд. Але не тільки обличчя, а все тіло. Хештег окремий робити, чи що)

Категорія очищення та зволоження обличчя, догляд за волоссям та тілом.

Наче кучка невеличка, 😄зараз перевіримо ціни😥

Якраз деякі продукти закінчились, цифра буде менше, а деякі я щє не встигла купити. Це без урахування аксесуарів.

ОБЛИЧЧЯ

  • Міцелярна вода для зняття макіяжу із зеленим чаєм - 214 грн
  • Відлущувальний гель для обличчя - 420 грн

Міцелярка з квітня 2023 та вже добігає кінця. Гель з жовтня 2023, але він просто вічний, як на мене. Гель другий для вмивання від NS Cosmetics щойно закінчився, можемо до суми додати 195 грн, а можемо і ні.

#howmuchispendonfacecare Вартість догляду
  • Тонік NS Cosmetics Золота троянда - 210 грн
  • Малелярний крем EZR Clean Beauty - 767грн
  • Біометрична олійка EZR Clean Beauty - 350 грн
  • Бальзам для губ живильний "Полуниця" - 195 грн

Тонік з грудня 2023, крем з липня 2023😮я не могла ним в літку часто користуватись, заважкий для моєї шкіри. Олійка з зими і теж активно користуюсь, треба завершити до настання спеки. Бальзамчик тільки купила і я в захваті!

Загальна сума 2086рн(+-195)=2281грн.

А ще планую докупити убтан.

ВАУ! йдем далі

  • Твердий шампунь для жирної й нормальної шкіри голови Sue Basic - 270 грн
  • Кондиціонер для пошкодженого волосся Barwa Barwy Botaniki - 162 грн
  • Комплекс 5 олій для волосся Vins - 165 грн
  • Незмивний кондиціонер "Пом'якшувальний абрикос" Anwen - 264 грн

Шампунь от от купила, кондиціонер вже на грані завершення, хоч і купувала в грудні. Олійка з грудня і я тільки раз спробувала нанести її на корені - це щось казкове було з моїм волоссям😍, якщо ще три рази так нанесу, то вона закінчиться. Задовбав мене, вічний лівін😂 йому рік, він ось ось нарешті відійде в кращій світ. Його враховую все ж доглядом, а не стайлінгом.

Загальна сума 861 грн.

Це в мене немає масок. Так і не наважусь їх купити.

  • Крем для тіла Чистотіл 350 грн
  • Скраб - 55грн
  • Прозорий дезодорант без металів Arm&Hammer - 280 грн
  • Паста для шугарінга середньої щільності "Сніжинка" - 240грн

Не певна, що віск є прям таким доглядом, все ж вирішила додати. Я то сама намагаюсь пасту зварити, а чоловік каже не мучайся, замовляй. От і замовила цю, мені подобається. Крем мій улюблений, скраб не дуже, дезіку теж десь рік.

Разом 925 грн

Загальна вартість 4137 грн. Цікаво, що скаже чоловік😃 З урахуванням, що це не все, якщо рахувати аксесуари, витратники, то може бути більше.

Цікавий допис вийшов. Є над чим подумати.🤗

Дописи на продукти які згадувались: