Винник Катерина

Гель для зони навколо очей, осяйний Neo make up. Чи буде другий шанс?

Гель для зони навколо очей, осяйний Neo make up. Чи буде другий шанс?

Останнім часом від стресу, недосипання тощо з'явились темні кола під очима. Я знаю, що їх можна спровадити відпочинком, але ось щось не складається.

вичитала про креми з "підсвічуючим" (illuminating) ефектом. Загорілась. Знайшла. Чекала акції. Купила.

вже місяць як користуюсь.

нуууу.... я поки не можу сказати, що хочу купити другий тюбик.

Гель для зони навколо очей, осяйний Neo make up. Чи буде другий шанс?
Гель для зони навколо очей, осяйний Neo make up. Чи буде другий шанс?

Мені сподобалось оформлення та дозування (маленький тюбик для 15 мл в акурат підходить, а не вдвічі більший флакон, в якому 2/3 займає повітря , а десь на денці бовтається крем).

Сам гель приємний на дотик, легко наноситься, на нього спокійно можна наносити декоративну косметику.

Але я очікувала чогось більшого... чесно. Після нанесення, якщо використовувати декоративку - все Ок. Але я більшість часу без неї. І в мене враження, ніби я нанесла шимерні тіні під очі або що вони осипалися з верхньої повіки😅.

Крем дрібношимерний, але чи то його мало (блискіток), чи то вони недостатньо дрібні... чи треба ще тональний ефект додати (як в Kylie Skin eye cream, в мене були кілька пробників, то вони "зайшли" більше, ніж цей гель, але я його не знайшла повнорозмірний в Україні зараз).

Доглядова складова нічого так - зволожує, не обтяжує, легко наноситься та не викликало ніяких алергічних реакцій.

але ось стосовно ефекту підсвічування, то я його не зрозуміла.

можливо, все з ним норм, просто я не правильно розуміла ефект та мала хибні ї очікування

Поки довикористовую цей засіб і шукаю далі.