alena.rosee

Новинка Mugler Alien Hypersence

Новинка Mugler Alien Hypersence

Всім привіт! 💕

Ну шо, Мюглеромани, нарешті з’явився новий фланкер , який може дати фору всім новинкам бренду!

Якщо ви читаєте мої парфумерні записки давно, то мабуть знаєте , що я обожнюю бренд Mugler , я раніше колекціонувала лімітки Angel та Alien , та досі маю цікаву колекцію, там були дійсно шедевральні аромати , але нові творіння бренда , такі як Alien Goddess та фланкери та Mugler Angel Elixir , зовсім були не цікаві на мій ніс.

Але ця новинка немов повернула до тих самих шедевральних випусків бренда 💕

І чим же пахне новий Прибулець ?

Парфумер новинки ну дуже відома людина в індустрії ароматів , Dominique Ropion, він створив безліч бестлессеріа по продажам та шедевральних ароматів , від класичного Alien та Dune Dior до всіх відомих ароматів Givenchy чи Lancome .

Піраміда аромата :

Верхні ноти: Груша і Зелений Мандарин;

ноти серця: Жасмин Самбак і Індійський Жасмин;

ноти бази: Амбервуд, Cashmeran, Плавник і Мускус.

✨По-перше : Груша - Королева новинок в парфумерії , з новинок про які я писала , груша була Армані тут: https://club.makeup.com.ua/post/29412/

Та у Прада тут : https://club.makeup.com.ua/post/31914/

✨По-друге: якщо ви знайомі з класичним прибульцем , то помітили , що до класичної піраміди долали грушу , мандарин , підсилити Жасмін та базу зробили більш пухнасту.

👽

На старті це просто нереальне сиропне зілля , немов груша сама булькається у власному соку, старт просто неймовірний , він солодкий , але зелений мандарин класно відтіняє солодкість груши. Подібний старт та звучання у Прада Парадокс Інтенс (лінк вище)

💫

Далі прокидається фірмовий Мюглеровський жасмін, він чаруючих , космічний , просто фантастичний .

База амброва , тепла , і вже більш сучасна , ним у класичній версії.

⭐️

З цим ароматом відчуваєш себе справді космічною , якоюсь фантастичною , жінкою. Він наче підкреслює все найліпше що є.✨

Шикарний фланкер , що тут ще сказати .🤩

🖤Флакон - неймовірної краси , переливається різними відтінками . (Дивись відео) 🤩

🖤Стійкість та шлейф - за межами , дуже стійкий , дуже ароматний , дуже шлейфовий.

Чи хочу я собі його ? Авжеж, про що мова , він тепер моя нова парфумерна любов 💫