saybeautyk

Розпаковка посилки від моєї феї

Розпаковка посилки від моєї феї

Звичайно ж, ця посилка від прекрасної Пришелець Ольга 🫶🏻

І я стала тією новою власницею Перолайту 😂 якщо ви не бачили пост Олі про її сумний досвід з цим препаратом, рекомендую почитати -> https://club.makeup.com.ua/post/32201/ , як приклад негативного впливу.

Так що мені тут поклали?

Перолайт-А і мигдальний тонер By Wishtrend

Про перолайт - ну не пропадати ж добру) хоч я і хотіла переходити на чистий адапален, раз пішла така свадьба, то вже лишусь ще трошки на комбінації адапалену + бпо (звикання немає, якщо що). Тим паче на моїй шкірі він працює шикарно.

Мигдальний тонер давно хотіла і тепер є нагода протестувати🥰 лише приведу трохи шкіру до ладу після висипань і спробую.

Подивіться, який красивий! Зроблю огляд, дуже гарно виглядає на свотчі, а на шкірі ще не пробувала 💓

Оля - богиня пробників😂 у мене потроху розвивається фобія, що я не встигну їх всі використати 😂

Сироватка Пуріто з морською водою - не найпопулярніший засіб у бренду, я про нього рідко чую) тому цікаво буде спробувати

Есенція з 8% aha-кислот - ну кислоти я обожнюю) тут комбінація гліколевої і молочної, цікаво як подіє на шкіру

Крем з ресвератролом Dr Ceuracle - ціна за повнорозмір його просто неадекватна, от дізнаємось, чи вартує воно того

Нарешті спробую пуріто!!! Ура 🥳

Я все вагалась замовляти пробники, бо чесно - було просто лінь і він мені зараз не то щоб сильно потрібен, але звичайно ж на хвилі хайпу бажання спробувати було просто 📈

Також тут пробник бб від ерборіан - його я теж ніколи не тестувала)

Шампунь Davroe - вже завтра буду тестувати🫧

Скраб для тіла I’m from

Шампунь Dr.Forhair

Не знайома з засобами взагалі, навіть роздивлялась склади і описи) буду потім порівнювати обіцянки виробників зі своїми враженнями 💆‍♀️

Це була до речі несподіванка. Наскільки я почитала, то крем з пептидами, для моєї сухої периорбітальної зони це 🎯

Текстура дуже приємна, мені подобається поки

1% ретинол Medik8 - нууууу я не пробувала ретиноли медік,хоча це типу класика))) Оля побажала мені удачі в його використанні 😂 але думаю все буде ок, бо моя шкіра чого тільки не бачила)))

Ензимна пудра Isntree - мене вона зацікавила після допису Жені, і Оля чи прочитала, чи відчула це (в нас з нею космічний звʼязок якщо що😂)

Ось така вийшла щедра посилочка, як завжди <3 дякую Олі❤️

тепер я знаходжусь в пошуках консилеру для подаруночку у відповідь 😂