Mandarinka

Потужне зволоження шкіри тіла: живильний крем-батер Joko Blend

Потужне зволоження шкіри тіла: живильний крем-батер Joko Blend

Це не перший мій батер від Joko Blend, до цього користувалась ананасовим і він дуже мені сподобався - виручив мою шкіру при поїздці на море: солона вода, сонце - крем тоді дуже класно зволожив шкіру. Саме тому вирішила спробувати ще і батер з ароматом кавуна.

Потужне зволоження шкіри тіла: живильний крем-батер Joko Blend
Потужне зволоження шкіри тіла: живильний крем-батер Joko Blend
Потужне зволоження шкіри тіла: живильний крем-батер Joko Blend
  • Зовнішній вигляд: дуже соковита і яскрава упаковка, звичайно, вона привертає увагу. Загалом я вважаю, що можна брати майже кожний продукт компанії і впевнено робити з нього подарунок, і в першу чергу саме через такі яскраві та оригінальні банки і дизайни. Також вийшов би оригінальний б'юті бокс - от отримується від бренду наситити фарбами навіть простий за своєю суттю продукт.
  • Колір легко-зеленкуватий, такий не насичений фарбником, але дуже приємні нотки.
  • Запах дуже і дуже насичений, чесно кажучи спочатку мені сподобався, але потім коли я наносила баттер - то прям запаху було занадто багато, він прям був скрізь і я відчувала його на відстані.
  • Текстура - густа, дійсно як масло. Перше ж враження з банки, що він як мус, але це не так. Спочатку коли наносиш здається, що й нанести рівномірно не зможеш, а потім баттер просто тане і дуже плавно легко розноситься по шкірі.

Склад: дуже багатий є декілька масел: ши, мигдальне, олія насіння кавуна. З зволожуючих компонентів присутній гліцерин.

Батеру вистачить точно надовго - спочатку потрібно набирати трохи, тому що він, як справжнє масло, розтане, і потім просто у вас занадто багато засобу. Не треба забувати, що через масла в складі, баттер дуже живильний, і якщо ви просто будете нагромаджувати їх - нічого хорошого з ним не буде, просто баттер не буде добре вбиратися. Якщо ж наносити рівномірно - видно, що баттер чудово вбирається, і шкіра стає більш пружною і насиченою.

🍉 Яскравий і кольоровий дизайн - чудовий подарунок

🍉Дуже багатий склад: як живильні так і зволожуючі компоненти

🍉 Засіб відмінно справляється з обіцянками: забезпечує живлення шкіри та зволоження

🍉 Шкіра стає більш пружною і насиченою

А от з ароматом треба бути обережним, оскільки він насичений і не кожному підійде.

Отже, я обов'язково рекомендую живильний баттер для тіла і даю йому 5/5.