Ta_nyaaaaaaa

Тінт-желе, що порвав усі стрічки початку 2024 | Запальна новинка Lamel

Тінт-желе, що порвав усі стрічки початку 2024 | Запальна новинка Lamel
Тінт-желе, що порвав усі стрічки початку 2024 | Запальна новинка Lamel
Тінт-желе, що порвав усі стрічки початку 2024 | Запальна новинка Lamel

Станом на зараз я тримаю у руках, здається, справжній СКАРБ. Цей тінт розірвав усі рекомендації! Його досі складно знайти як в онлайн, так і офлайн магазинах.

Так розумію, що всі несуться за ним, тому що… тому що вважають його відтінок аналогом Clinique Black Honey.

Але що ж думаю про нього я?

Тут буде багато свотчів та загалом фото вигляду тінту на губах. Тому залишайся і гортай нижче 😉

Сам продукт криється у гарному, матовому флаконі з мінімалістичними написами білого кольору.

Кришечка пластикова з розкішним градієнтом та блиском.

Загалом дизайн колекції Flamy ❤️‍🔥 багатьох зачепив, і я не виключення. Виглядає більш дорого та стильно)) Ну і ціна відповідна 🫣

Об‘єм продукту складає 3 мл.

Дозатор представлений у вигляді усім звичного обмежувача. Працює він гарно, продукту видає достатню кількість, хоч інколи здається, що малувато через його текстуру.

Аплікатор невеликий, плоский, але, незважаючи на це, доволі зручний у нанесенні. Особливо зручно таким промальовувати контур.

Текстура цікава. Я б не сказала, що нагадує желе, хоча можливо таке…дуже рідненьке желе 🙂

Консистенція більш водяниста, зовсім трохи гелева. Напівпрозорий Тінт.

Аромат ледь вловимий, приємний солодкувато-фруктовий. А до рота краще б не потрапляв, я так випадково відчула гіркоту 🙈

Відтінок той самий легендарний 403 з назвою, що цілком відповідає наявності товару у магазинах - Фантом 😂

Це НАПІВПРОЗОРИЙ темно-сливовий відтінок, з вираженим холодним, сірим підтоном. Думаю підійде дівчаткам з теплим кольоротипом, бо з холодним… цей тінт перетворить вас на ходячого мертвеця 🫣

Ще на свотчі у магазині цей відтінок по нанесенню мені сподобався найменше, також він найменш пігментований.

Допис зі свотчами усіх відтінків тінту-желе Lamel Flamy - https://club.makeup.com.ua/looks/29474/

У нанесенні цей тінт дуже складний, правда 😅

Він полосить, нерівномірно розприділяється.

❗️ Важливо ідеально підготувати губи перед нанесенням, бо тінт підкреслює будь-які нерівності та лущення.

Мої губи зараз не у найкращому стані, тому на виході маємо що маємо.

Я показую результат нанесення виключно аплікатором тінту і наголошую на стан губ.

Так, його можна наносити пальчиками чи пензлями, вибиваючими рухами, але я показую як він виглядає без цього всього.

Найбільше мені подобається наносити цей тінт як помаду чи блиск, нашаровуючи і не стираючи. Тоді я отримую дуже гарний відтінок і вологий фініш.

Наголошую і на тому, що в реальному житті нерівності не так помітні, як на фото зблизька, це точно. Також додатково "притоптую" тінт пальчиками та/або промокую серветкою ЛЕДЬ торкаючись. Тоді результат ідеальний ❤️‍🔥

Відчувається на губах тінт мега-комфортно: як нанесений в один шар, так і декілька. Він не сушить, а навпаки трохи зволожує губи.

Прибравши залишки тінту зовсім, я отримую дуже слабкий, ледь помітний відтінок на губах. На відміну від тінту, який на губах нашарований, залишок відтінку на губах виглядає ОДНОРІДНО, загалом доволі достойно.

Стійкість мене не вразила, чесно кажучи, від слова зовсім.

З‘їдається тінт і його відтінок доволі швидко, причому в обох способах нанесення.

Однак він не сходить плямами, а доволі поступово. Відтінок губ просто починає виглядати більш природньо. Це однозначно великий і ЖИРНИЙ 😉 плюс)

Цей тінт я дуууже хотіла і отримавши його у подарунок дуже зраділа.

Сказати, що він ідеальний? Ні.

Сказати, що засмучена? Теж ні, адже ношу цей тінт майже щодня у різних варіаціях.

Чи схожий на Клінік Блек Хані? Не можу сказати, бо не знайома з цим засобом 😅

Для себе віднайшла всього два мінуси:

- складність у нанесенні;

- стійкість до першого перекусу чи до будь-якого напою.

Однак плюсів більше:

+ розкішний відтінок;

+ стильний дизайн;

+ додаткове зволоження губ;

+ можливі різні способи та варіації нанесення, у будь-якому випадку виглядає гарно.

Дівчатка, а ви вже спробували цей тінт?

Я ще хочу 402 відтінок. Особливо після відгуку Оксана Князєва

Дякую @Оксана К. за знайомство з цим цікавим продуктом, такою не побоюся слова хайповою новинкою ❤️‍🔥