Alina🍒

Балансуючий гель для вмивання обличчя від Mermade

Всім привіт💚

Сьогодні, нарешті ділюсь з вами своїми враженнями про гель для вмивання від Mermade, про який написала, мабуть, вже кожна😅

А позитиву було сказано стільки, що втриматись і не купити було неможливо, тож розпочнемо.

Туба з гелем з досить мʼякого пластику, білого кольору з зеленими написами, виконана у мінімалістичному дизайні та має ніжно-рожеву кришечку.

Ця кріхітка вмістила в себе 50 мл продукту і повністю поміщається на долоні, що дуже зручно для подорожей.

Це прозорий, середньої густини гель, який майже не має вираженого аромату, окрім приємного запаху алое та огірочків.

Отже, виробник радить розтерти невелику кількість гелю в руках разом з водою аби утворилась піна.

Маючи досвід з багатьма гелями для вмивання, власне, піну я отримувала завжди, але тут пішло щось не так і її утворювалось ну дуже мало і особисто у мене було відчуття, ніби я просто вмиваюсь руками змоченими водою🤷🏻‍♀️

Так, я знаю, що гель не обов’язково має дуже пінитись, але як би я не старалась вона була мінімальною.

Очищує гель дійсно «до скрипу», що я не дуже люблю, бо моя шкіра на дотик стає неприємною та ніби пересушеною.

Звісно, що це нібито не проблема, бо наступний етап догляду це тонер, сироватка та крем і зволоження буде більше ніж достатньо, але цей момент одразу після вмивання і «скрипуча» шкіра, то не для мене.

Сам гель негативних реакцій у мене не викликав, що уже великий плюс💫

Має хороший склад компонентів, та все ж два з них в категорії середньої небезпеки, з якими можете ознайомитись в каруселі.

Чесно кажучи, я мала величезні сподівання на цей гель, але у нас з ним трошки не склалось.

Зі своєю задачею гель справляється добре, але особисто для мене і моєї шкіри очищення занадто сильне, аж до неприємних відчуттів.

Виробник обіцяє матовий ефект після використання і саме його мені було забагато🤷🏻‍♀️

Сам продукт, однозначно хороший, але повторюсь, для прихильників вимивання обличчя «до скрипу» і в цю категорію я не входжу.

Все ж, я впевнилась, що я прихильниця ніжних пінок для вмивання, яким не зраджувала багато років💚

Невеличкий спойлер: наразі тестую пінку для вмивання від Mermade і це однозначно мій продукт😉

Дякую всім за увагу💚