Ирина ❤️

Тонер с пептидами для вашої шкіри

Тонер с пептидами для вашої шкіри

Відгук на цей тонер побачила на makeup club, опис і склад мені сподобалися, пептиди навіть не в самому кінці списку, як це зазвичай буває в багатьох засобах. Сподіватимуся, що результат якийсь від них теж буде, при більш тривалому використанні.

Від виробника: Особливості Matrixyl 3000 Argireline від бренду Cos De BAHA:

- пептиди активізують природний процес регенерації та сприяють оновленню клітин;

- гіалуронова кислота інтенсивно зволожує епідерміс та ефективно запобігає процесу його дегідратації;

- аргірелін – розгладжує наявні зморшки та запобігає появі нових;

- бета-глюкан нейтралізує вільні радикали;

- алантоїн відрізняється делікатними заспокійливими, загоювальними та пом'якшувальними властивостями.

- квіткові екстракти ромашки, троянди та лаванди усувають подразнення, справляються із запаленнями, покращують колір та тонус шкірного покриву.

Я не застосовую його вечорами, коли використовую АНА кислоти, тому що вони змінюють pH шкіри і пептидам некомфортно працювати при такому рівні кислотності.

Флакон із темного пластику, сам тонер прозорий, густіший за воду (як засоби з гіалуронкою), я люблю тонери саме такої консистенції, запаху від нього я не відчуваю.

Після нанесення мені та чоловіку дає зволоження, прибирає відчуття стягнутості (якщо воно є після якихось підсушуючих засобів, у чоловіка чутливіша шкіра, іноді є лущення, їх даний тонер йому добре прибирає), вбирається не залишаючи ні жирності, ні липкості (пробувала нашаровувати в 3 шари , липкості не було), мені здається якщо робити більше невелика липкість і блиск можуть почати з'являтися (але може я помиляюся, треба спробувати🤷‍♂️)

У мене шкіра нормального типу, без лущення, роздратування, іноді може вискочити ненадовго якийсь самотній невеликий прищик, є кілька судин куперозу на крилах носа. Даний тонер пори мені не забиває, не залишає почуття на обличчі після якого хочеться вмитися (як було у мене з кремовим тонером від Laneige Cream Skin Toner & Moisturizer, не змогла ним користуватися після кількох нанесень починав забивати мені пори, таке у мене було тільки з ним, з усіх випробуваних мною тонерів , пробувала його нашаровувати влітку, щоб обходитися без крему, але обличчя ставало неприємним, як брудним, але можливо він добре підійде власникам сухої шкіри)

За відчуттям тонер від ВАНА нагадує мені ось ці засоби - Pyunkang Yul Essence Toner (дуже часто їсти на makeup в мініатюрі і його можна спробувати в невеликому обсязі), Vichy Mineral 89 Fortifying And Plumping Daily Booster (цей бустер повторювала вже близько 4-5 разів, влітку коли зволоження достатньо, використовую його навіть без крему https://club.makeup.com.ua/post/33334/), Kaine Kombu Balancing Ampoule Toner ( моя новинка, яка мені також дуже подобається і можу рекомендувати https://club.makeup.com.ua/post/32667/ )

Всі ці засоби трохи гелеві на моїй шкірі добре вбираються, не залишають блиску, липкості, дають зволоження.

Витрачається на мій погляд досить економно, за рахунок своєї трохи слизької текстури добре розподіляється по шкірі (наношу так само на шию та зону декольте).

Можу рекомендувати його спробувати.

Моя сировотка з пертидами Medi Peel Bor-Tox Peptide Ampoule https://club.makeup.com.ua/post/32704/

Тонер с пептидами для вашої шкіри
Тонер с пептидами для вашої шкіри