Оленка

Декоративні пустишки за 2022 рік

Декоративні пустишки за 2022 рік

2022 був дивний, важкий і контрастуюче різний.

2021 рік, Січень, лютий 2022 я працювала дуже багато, майже без вихідних, фарбувалась також багато, щоб хоч трохи вигдядати презентабельно.

Березень-квітень був тільки душ і іноді трохи парфумів.

Літо - осінь вже були жвавішими і ознаменувались переходом до мінеральної косметики. В черговий раз за останні 15 років. Восени та взимку з відключеннями світла, знову прийшов депресивний стан і якщо нп початку я трималась і була в тонусі - прокинулась, душ, макіяж, робота, то потім знову почались будні, коли був душ, крем і максимум парфум.

Отже, що закінчилось за 2022 рік

1. Тональний 1

2. Бази під макіяж 2 мініатюри

3. Консилер 1, пудра 1, контур 1, бронзер 1 - і це все було на початку року

4. 2 олівці для брів

5. 1 гель для брів

6. 7 тушей, при чому 2 я викинула чепкз ьиждееь, другий після відкриття (Fenty та Beutyhub), 3 повнорозмірки використала до кінця, як і 2 мінівтюри ( привіт стабільність і 4 туші в рік)

7. Блиски для губ 2

8. 6 тіней

9. 7 олівців та підводок - я тоді ще малювала стрілки, але при цьому 2 підводки (Fenty та Eyeko - тріскались та відпечатувались га повіці) і 1 олівець (засох) знову ж викинула

10. Парфуми 5 повнорозмірних, але з них повними були лише чаї, які я вже повторила та 6 семплів

Отже, за 2022 рік я викинула 43 декоративних продукти. І саме в 2022 році я перестала фарбувати нігті взагалі, зараз роблю гель, а 300+ лаків сумують на поличці

Декоративні пустишки за 2022 рік
Декоративні пустишки за 2022 рік
Декоративні пустишки за 2022 рік
Декоративні пустишки за 2022 рік
Декоративні пустишки за 2022 рік
Декоративні пустишки за 2022 рік