Євгенія 👩

Розпаковка подаруночка)

Розпаковка подаруночка)

Всім привіт✌️

Я знову прийшла до вас, щоб разом розпакувати чудовий пакуночок🥹. Дарувальниця не знала про мій День Народження, але коробочку прислала дуже влучно, саме під свято - ментальний зв'язок, а як ще це назвати?🥰

Красуня просила залишити її ім'я в таємниці, тому далі називатиму її таємною чарівницею😇.

Розпаковка подаруночка)

Я знала, що в коробочці буде олійка для волосся, але зовсім не очікувала там побачити смаколик та новеньку туш для вій від Lamel💗. А ще подивіться на це миле пакування, 🥹.

  • Мультифункціональна олійка для всіх типів волосся Biolage - всі ви знаєте які у мене не стабільні стосунки з олійками, але я все одно наполегливо продовжую ними користуватися, тому що ТРЕБА). Я завжди рада спробувати новеньку олійку, адже саме вона може стати тим самим ідеальним варіантом. Я вже спробувала цю олійку в якості нічного догляду та ефект мені дуже сподобався, але ще трохи потестую та обов'язково напишу докладний допис👌.
  • Туш LAMEL Make Up OverSize - останнім часом просто підірвала всі соц.мережі, тільки лінивий не розповідав про неї, тому я супер-рада, що і в мене з'явилася можливість її спробувати). Тепер ви можете мене називати Lamelним магнатом, бо після Дня Народження в мене майже вся косметичка складається з продуктів цього українського бренду та це дуже мене тішить🥰

Дякую тобі, таємна чарівниця за цю чудову коробочку, приємні враження та гарний настрій, я неймовірно ціную твою турботу та увагу до мене🥰

Для мене 8 березня - це все ж таки свято, але не те яке відзначає прихід весни та візуальну жіночність, а яке відзначає неперевершену силу, незалежність, впливовість та досягнення жінок💗.

Я дуже тішуся, що жінки, у теперішній час, мають права, надихають, створюють, змінюють світ та залишають свій слід в історії!

Для мене жінки - це найкращі створіння всесвіту, захоплююсь кожною💗.

Особлива повага та вдячність нашим військовим жінкам та волонтеркам🙏. Які щодня надихають нас жити, кохати, ще більше працювати, донатити, мріяти та цінувати кожну хвилину. Вони щодня доводять жіночу силу, показують, що кожна з нас здатна на неможливе!

Мої вільні, сильні, неймовірні та незалежні дівчатка, я Вас щиро вітаю! Нехай кожен крок, який ви робите, тільки підкріплює вас, нехай кожен успіх буде вашою особистою перемогою над нерівністю. Обіймаю кожну та шлю 1000 цьомчиків ❤️