Ирина ❤️

Зміцнююча сироватка для обличчя

Зміцнююча сироватка для обличчя

Моя шкіра нормального типу, з віковими змінами, що починаються у вигляді невеликих мімічних зморшок біля очей і декількох зморшок на лобі. Без прищів, постакне, пігментації та лущення. Э невеликий купероз на крилах носа, дуже рідко може з'явитися одинокий прищик на обличчі.

Цю сироватку я дуже хотіла спробувати, і вона виправдала мої очікування.

Купувала сироватку повний розмір 30ml у наборі з мініатюрою крему 15ml із цієї ж лінійки. Упакування наборів дуже класне і компактне, такий набір буде приємно отримати в подарунок

Флакон дуже зручний, скло, з дозатором через який зручно контролювати натисканням потрібну кількість продукту (він до речі розкручується і можна надалі його якось використовувати)

Сама сироватка кремової консистенції досить легка, молочно кольору, має трав'янистий аромат. Вбирається практично відразу, не залишає ні жирності, ні липкості, пори мені не забиває. Кількості на фото мені вистачає на обличчя та шию, наношу тонким шаром.

Після неї можна відразу наносити макіяж, тому використовую її переважно в денному догляді. Пробувала наносити як соло, так і під крем із цієї ж лінійки. Для моєї шкіри мені її вистачає, можу навіть кремом і не закривати. Шкіру зволожує, дрібні мімічні зморшки розгладжує. Мені дуже подобається результат, коли закінчиться я б її із задоволенням повторила ❤️

Тут можна почитати про крем із набору Caudalie Resveratrol Lift Firming Cashmere Cream та інших моїх засобах Caudalie https://club.makeup.com.ua/post/32505/

Зміцнююча сироватка для обличчя